Три серії Le Mans об'єднають в одну Автор: Andriy · Опубліковано: 20.12.2009 12:11 · Розділ: Спорт

Західний автомобільний клуб (ACO) Франції оголосив про намір створити в 2010 році єдиний Інтерконтинентальний кубок серії Le Mans. Кубок буде організований на базі Le Mans Series, що проводяться в різних частинах світу.

Фото взято з сайту endurance-info.com
Фото взято з сайту endurance-info.com

Кубок буде складатися з трьох етапів, які вже входять до складу серій Le Mans на різних континентах. Першим з них стане гонка в англійському Сільверстоуні, яка пройде 13 вересня в рамках європейської Le Mans Series. Другим туром буде Petit Le Mans на трасі Road Atlanta в США, чий старт призначено на 2 жовтня в American Le Mans Series. Завершиться Кубок гонкою в Азії, в одному зі змагань азіатській серії Le Mans в листопаді. Результати кубка будуть підведені за підсумками всіх трьох гонок.

ACO - найбільший автомобільний клуб Франції і організатор знаменитої гонки "24 години Ле-Мана". Крім того, за участю ACO були створені європейська, американська та азійська Le Mans Series, в яких виступають автомобілі, створені для гонки в Ле-Мані: LMP1 і LMP2, а також машини класу GT. Інтерконтинентальний кубок планується проводити для автомобілів найвищої категорії LMP1.

Організатори розраховують, що Інтерконтинентальний кубок стане основою для нового міжнародного трофея в серії Ле-Ман. Він повинен стартувати вже в 2011 році, і буде включати в себе не менше шести гонок.

Джерела: auto.lenta.ru, endurance-info.com


Інші новини розділу

 • Як підготуватися до походу в басейн

  Як підготуватися до походу в басейн · Jane Holiday · 10.07.2017 13:00

  Плавання вважається одним із самих приємних способів кардіонавантаження. Воно дозволяє досягти найрізноманітніших результатів: підвищити пружність шкіри та тонус м'язів, відновити втомлені зв’язки після фізичних навантажень, натренувати серцевий м'яз і відчути себе здоровим. Якщо ви ще не пробували ходити в басейн, але вирішили розпочати, то ця стаття саме для вас.


 • Як правильно стрибати на скакалці

  Як правильно стрибати на скакалці · lesya · 13.11.2016 14:31

  На думку багатьох, стрибки через скакалку - це дитяча забава, залишена в дитинстві, не належить до серйозних тренувань. Та скептикам варто знати, що вправи зі скакалкою, особливо в поєднанні з бігом, плаванням, їздою на велосипеді, забезпечують чудове кардіо-навантаження. Та при цьому важливо розуміти, як правильно використовувати цей фітнес-інструмент.


 • Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні

  Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні · Марина Левицкая · 29.10.2016 18:53

  Навіщо їхати в Куршавель, коли у нас є власний гірськолижний курорт Буковель? Звичайно, можна відпочивати і там, і там. Але в своїх Карпатах треба побувати обов'язково: розчарування не буде точно.


 • Катання на роликах: всі "за" і "проти"

  Катання на роликах: всі "за" і "проти" · Марина Левицкая · 28.06.2016 21:25

  Сьогодні все більше сучасних людей обирають активний відпочинок на свіжому повітрі. Катання на роликах - найулюбленіший спосіб проведення вільного часу як серед молоді, так і серед дорослих.


 • Як віддати дитину на футбол?

  Як віддати дитину на футбол? · Марина Левицкая · 12.06.2016 18:09

  Футбол – улюблена гра мільйонів хлопчаків, яка розвиває фізичні дані, розумові та комунікаційні здібності, загартовує характер та вчить думати, грати в команді та взаємодіяти з іншими гравцями.