Nissan представляє електричні лижі для асфальту Автор: Вікторія · Опубліковано: 14.12.2009 08:58 · Розділ: Техніка

Компанія Nissan разом з японським Національним інститутом перспективної індустріальної науки продемонстрували на Міжнародній виставці робототехніки iRex-2009 новий засіб пересування, який є компактною альтернативою самокату Segway.

Їх розробка, у якої поки що немає офіційної назви, - це витончений мікс з лижних палок, роликових ковзанів і електродвигунів. Кожен «коник» з алюмінію містить колесо, три акселерометри, гіроскопи і важить 5 кг. Хоча заявлена швидкість ідентична швидкості пішохода і не перевищує 4 км/год, перевага роботизованих роликів в тому, що завжди зручніше їхати, ніж іти. Для того щоб поїхати на технологічних роликах, досить просто нахилитися вперед.

Електричні лижі для асфальту robonable.typepad.jp
Електричні лижі для асфальту robonable.typepad.jp

Тримаючись за ручки, користувач не тільки управляє засобом пересування, а й знижує ризик падіння. А вбудовані датчики гарантують, що якщо ви нахиляєтеся вліво або вправо, платформи під вашими ногами здійснять поворот. Ще один комплект сенсорів дозволяє автоматично розпізнавати перешкоду, допомагаючи уникнути наїзду на пішохода або зіткнення з яким-небудь стовпом.

Незважаючи на масштабну презентацію новинки, компанія Nissan все ще не впевнена в тому, чи буде вона випускати химерний пристрій серійно.

Джерело rbcdaily.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.