Вчені вивчили феномен "ледачих студентів" Автор: Вікторія · Опубліковано: 13.12.2009 11:45 · Розділ: Цікаві факти

Німецькі вчені детально вивчили феномен "ледачих студентів", і прийшли до висновку, що лінощі закладені на генетичному рівні, і боротися з ними марно. Будь-яка людина, чи то дитина, чи дорослий студент вкрай неохоче засвоює нову інформацію, посилаючись на її непотрібність.

Діти також не хочуть вчитися. Фото взято з сайту nashkiev.ua
Діти також не хочуть вчитися. Фото взято з сайту nashkiev.ua

У ході своїх досліджень, вчені змогли довести, що незалежно від типу інформації, на думку студентів, вона завжди є «непотрібною». Таким чином, ліниві учні більш не зможуть прикриватися цією найпопулярнішою відмовкою.

Під час наукового експерименту з університетів і коледжів країни було обрано 1000 студентів у випадковому порядку. Учасникам запропонували добровільно записатися на п'ять додаткових занять на день, на предмети, які вони самостійно оберуть. Зрозуміло, студенти не знали, що вони беруть участь в дослідженні.

Яким же було здивування вчених, коли з 1000 чоловік на безкоштовні додаткові заняття записалося лише два студенти. Таким чином, теорія вчених про те, що вся інформація на думку студентів є непотрібною - підтвердилася.

Джерело yoread.ru


Інші новини розділу