Створено тривимірну мишку Автор: Andriy · Опубліковано: 20.12.2009 10:09 · Розділ: Нові технології

Команда розробників з Cambridge Consultants представила пристрій введення, що нагадує гумову мишку з можливостями управління об'єктами в тривимірному просторі. Новинка одержала назву Suma.

Мишка Suma для роботи з 3D-обєктами. Фото взято з сайту citcity.ru
Мишка Suma для роботи з 3D-обєктами. Фото взято з сайту citcity.ru

Всередині Suma, крім акселерометра, знаходяться безліч датчиків, розміщених навколо чутливого ядра. Коли пристрій стискається, датчики визначають ступінь і напрямок впливу, сигнали якого обробляються вбудованою програмою, а потім надсилаються у вигляді готових інструкцій в комп'ютер.

Відмінності між Suma і, наприклад, контролером консолі Nintendo Wii в тому, що останній реагує тільки на рухи, тоді як Suma дозволяє маніпулювати формою об'єктів.

Пристрій буде в одній кольоровій гамі - помаранчевою. Призначення пристрою очевидно: в ігрових і тривимірних додатках, для спільного використання з 3D-дисплеями, в додатках доповненої реальності, а також як помічник для людей з обмеженими можливостями.

Більш детально вивчити пристрій можна буде на майбутній виставці CES 2010, яка пройде з 7 по 10 січня в Лас-Вегасі (США), розробники продемонструють роботу свого творіння на прикладі звичайної гри з футбольним м'ячем.

Джерела: citcity.ru, itc.ua


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.