Panasonic вкладе 1 млрд доларів в еко-електроніку Автор: Andriy · Опубліковано: 20.12.2009 10:09 · Розділ: Нові технології

Японська корпорація Panasonic повідомила про плани щодо інвестування 1 млрд. доларів до 2012 року у створення цілої серії екологічних рішень для дому.

Фото взяте з сайту cyberstyle.ru
Фото взяте з сайту cyberstyle.ru

В компанії кажуть, що мають намір представити серію різноманітного екологічного побутового обладнання, електроніки та комп’ютерів, що дозволять створити по-справжньому "зелений" дім споживача майбутнього. Крім того, в компанії заявили, що орієнтація на екологічні та економічні рішення – це ключовий елемент бізнес-стратегії майбутнього Panasonic.

За словами президента компанії Фуміо Оцубо, в новій стратегії ключову роль займуть системи отримання електроенергії за рахунок сонячних панелей, а також технологічні рішення для збереження та розподілу накопиченого заряду. На сьогодні портфоліо даних продуктів є у компанії Sanyo Electric, процес поглинання якої і здійснює Panasonic.

Крім того, Panasonic планує зосередитись на створенні "розумних" енергомереж для будинків та квартир. Такі мережі дозволять не тільки економити електроенергію за рахунок вимкнення приладів, що не використовуються, але й дозволять в реальному часі бачити, яка кількість енергії споживається і на що саме. "Нові технології дозволять споживачам отримати повний контроль над витратами електроенергії в цілому будинку. В наших планах значиться створення сонячних панелей, потужності яких вистачить для забезпечення енергопотреб всього будинку", - говорить голова Panasonic.

За оцінками самого японського електронного гіганта, в найближчі 4-5 років практично всі світові виробники запропонують покупцям пристрої, які будуть споживати на 30-50% менше енергії, ніж їхні сьогоднішні аналоги. Зараз в Panasonic не кажуть, скільки саме будуть споживати якісь конкретні пристрої і не надають технічних деталей про майбутні "розумні" системи енергопостачання. Однак кажуть, що на продаж екологічних рішень для дому та офісу буде припадати вже в 2012 році близько третини всіх продажів.

Голова компанії відзначив, що багато в чому нові розробки будуть зав'язані на відновлювальній енергетиці, а також на акумуляторних системах, здатних накопичувати та зберігати заряд. Оцубо повідомив, що даними розробками зараз якраз займається Sanyo. Panasonic оголосив про досягнення щодо купівлі Sanyo ще на початку цього року. Сума угоди склала 4,6 млрд доларів. Як тільки поглинання буде завершено, Panasonic має намір інвестувати в "зелені" розробки Sanyo додаткові кошти.

Першими результатами спільної роботи Panasonic і Sanyo стануть енергоефективні РК-телевізори Vierra та аудіосистеми Panasonic. Реліз цих розробок призначений на 2010 рік. У тому ж 2010 році компанія має намір представити перші тривимірні телевізори, частка продажу яких до 2012 року досягне 50%.

Джерела: cybersecurity.ru, iksmedia.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.