Optoma HD20 – бюджетний варіант проектора Автор: Andriy · Опубліковано: 19.12.2009 15:56 · Розділ: Техніка

Optoma HD20. Вигляд спереду. Фото взято з сайту ixbt.com
Optoma HD20. Вигляд спереду. Фото взято з сайту ixbt.com

Optoma HD20 відноситься до числа найменш дорогих проекторів з роздільною здатністю 1920х1080 пікселів. У оглядах пишуть, що він є одним з кращих проекторів у своїй ціновій категорії, у порівнянні, наприклад, з такими моделями як Vivitek H1080FD. Якість зображення хороша, яскравість досить висока, що дозволяє Optoma HD20 відмінно працювати, при налаштуванні на повну яскравість, у великих приміщеннях, таких як вітальня. Чорні кольори непогані, але, звичайно ж, їх не варто порівнювати з чорними кольорами проекторів з великою роздільною здатністю і, відповідно, вищою ціною. Знайти зручне місце в кімнаті для перегляду може стати проблемою, це пов’язано з обмеженим діапазоном зумування і відсутності будь-якої настройки зсуву об'єктива. Крім того, HD20 - DLP-проектор, тому покупці, яким не подобається ефект веселки, властивий даної технології, ймовірно віддадуть перевагу іншим моделям проекторів. Кращої якості чорних кольорів і рівня контрастності можна досягти при використанні Auto Iris діафрагми, хоча користувачі стверджують, що її налаштування дуже відволікає від перегляду і рекомендують не використовувати її. Якщо ви маєте фінансову можливість, то проектор Epson 8100 забезпечить більший діапазон кольорів і більш глибокі чорні кольори. До того ж, його буде простіше розмістити в кімнаті. Epson 8100 використовує технологію LCD, що особливо порадує глядачів, яких дратує ефект веселки. Незважаючи на те, що Optoma HD20 є відносно новою моделлю, про неї вже можна знайти багато відгуків.

Optoma HD20. Вигляд ззаду. Фото взято з сайту ixbt.com
Optoma HD20. Вигляд ззаду. Фото взято з сайту ixbt.com

Плюси:

• однин з найменш дорогих проекторів з роздільною здатністю 1920х1080 пікселів;

• велика яскравість;

• гарні кольори;

• багато можливостей підключення.

Мінуси:

• чорні кольори можуть бути перенасичені;

• можуть виникнути труднощі з розміщенням в кімнаті;

• діафрагма Auto Iris - не найкраща;

• ефект веселки.

Джерела: ixbt.com, receivers.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.