Blu Ray-плеєр і ігрова консоль Sony PlayStation 3 Slim Автор: Andriy · Опубліковано: 19.12.2009 14:52 · Розділ: Нові технології

Оновлений Sony PlayStation 3 Slim відмінно підійде тим, хто шукає високопродуктивний Blu-Ray плеєр, але в першу чергу, звичайно ж, тим, хто зацікавлений в PS3 як в ігровій консолі. Деякі користувачі скаржаться, що швидкість відтворення трохи знизилася в порівнянні з попередньою версією PS3, до того ж механізм розкрутки диску став більш гучним і не таким плавним. Тим не менш, якість зображення з Blu-Ray дисків буде бездоганною.

Оновлений Sony PlayStation 3 Slim. Фото взято з сайту receivers.ru
Оновлений Sony PlayStation 3 Slim. Фото взято з сайту receivers.ru

Яких тільки функцій немає в Sony PlayStation 3 Slim! Там є вбудовані декодери TrueHD і DTS-HD Master аудіо форматів, що перешкоджають втратам інформації; знову додана можливість передачі вищезгаданих форматів на ресивери, у яких вже є свої власні декодери. Також з'явилася функція Netflix streaming. Підтримка BD-Live поліпшена за рахунок додавання вбудованого Wi-Fi радіо. Оскільки PS3 використовує Bluetooth, а не загальноприйнятий RF, консоль погано сумісна з найбільш універсальними пультами дистанційного керування, хоча і є деякі альтернативні рішення від різних компаній. Ви можете керувати відтворенням Blu-Ray за допомогою вхідного в комплект ігрового джойстика. Деякі функції настроювання якості зображення поступилися місцем ідеї використання ігрової консолі як високоякісного Blu-Ray плеєра. Такі функції, як можливість використання операційної системи Linux і сумісність з PS2-іграми, були вилучені, але це ніяк не позначилося на використанні PS3 Slim як Blu-Ray плеєра.

Залишилося згадати про те, що існує модифікація Sony PlayStation 3 Slim з вбудованим жорстким диском об'ємом в 250 гігабайт. Але якщо використовувати PS3 в основному в якості плеєра, то такий об'єм пам'яті, швидше за все, не знадобиться.

Плюси:

• висока якість відтворення;

• швидкий відгук;

• Wi-Fi підключення;

• ігрова консоль високої якості з великими функціональними можливостями.

Мінуси:

• не виглядає як компонент домашнього кінотеатру;

• коштує дорожче, оскільки може використовуватися окремо від домашнього кінотеатру;

• середня якість відтворення DVD;

• гучний механізм завантаження диска.

Джерело receivers.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.