Новинка серед сканерів формату A3 Автор: Andriy · Опубліковано: 19.12.2009 09:40 · Розділ: Техніка

Сканування великого обсягу оригіналів вимагає високопродуктивного сканера. Прикладом такого пристрою можна вважати новинку, випущену компанією PFU Imaging Solutions Europe Limited (раніше вона називалася Fujitsu Europe Limited). Сканер fi-6800, за мірками категорії, до якої він належить, вважається «сканером для середніх обсягів». Він здатний сканувати зі швидкістю до 130 сторінок на хвилину. За словами компанії, у своєму ціновому діапазоні, зазначена модель є найбільш продуктивною.

Зображення сканера fi-6800. Фото взято з сайту ixbt.com
Зображення сканера fi-6800. Фото взято з сайту ixbt.com

Пристрій підтримує оригінали форматом від A8 до A3, а також нестандартні документи довжиною до 3048 мм. Щільність паперу може варіюватися від 20 до 209 г/м2. Механізм подачі паперу, який використовується в моделі fi-6800, успадкований від моделі більш високого класу fi-5900C. До інших позитивних якостей сканера слід віднести компактні розміри, завдяки яким fi-6800 поміщається на письмовому столі, і високий ступінь автоматизації.

Зображення сканера fi-6800. Фото взято з сайту ixbt.com
Зображення сканера fi-6800. Фото взято з сайту ixbt.com

У конструкції fi-6800 використовується світлодіодне джерело світла. Це дозволило скоротити час переходу зі стану спокою в робочий режим до шести секунд, а також знизити енергоспоживання - в режимі очікування сканер споживає не більше 4 Вт. Розробник також підкреслює простоту пристрою і низький рівень шуму, що створюється ним під час роботи.

Цікавим нововведенням можна вважати інтелектуальну функцію Multi-Feed, яка автоматично припиняє подачу листів при виявленні багатошарового документа (або помилкової подачі декількох аркушів), пропонуючи оператору прийняти рішення щодо подальших дій.

У Європі fi-6800 повинен з'явитися в середині грудня за ціною 15995 євро.

Джерела: ixbt.com, news.ferra.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.