Фотопринтер Epson Stylus Pro 3880. Шанувальникам якісного друку Автор: Andriy · Опубліковано: 17.12.2009 18:31 · Розділ: Техніка

Компанія Epson представила новий професійний фотопринтер Epson Stylus Pro 3880 формату А2, призначений для фотографів, фотостудій, друкарських салонів і широкого кола компаній, яким потрібний. Epson Stylus Pro 3880 використовує пігментні чорнила Epson четвертого покоління - UltraChrome K3 Vivid Magenta, які забезпечують отримання довговічних кольорових і чорно-білих зображень високої якості на різних носіях. Висока швидкість і можливості підключення як по мережі, так і через інтерфейс USB 2.0, роблять роботу на Epson Stylus Pro 3880 ефективною і зручною.

Фотопринтер Epson Stylus Pro 3880. Фото взято з сайту ixbt.com
Фотопринтер Epson Stylus Pro 3880. Фото взято з сайту ixbt.com

У набір чорнил UltraChrome K3 Vivid Magenta входять чорнила чорного і двох відтінків сірого кольорів, завдяки чому чорно-білі фотографії, створені Epson Stylus Pro 3880, практично неможливо відрізнити від фотографій, надрукованих класичним "мокрим" способом. Більш того, в принтер встановлюються одразу 2 картриджа з чорним чорнилом двох видів: один призначений для друку на глянцевому фотопапері, інший, з більшою оптичною щільністю, - для створення відмінного результату на матових і художніх носіях. Залежно від типу носія принтер сам вибирає, які чорні чорнила використовувати. Драйвер Epson Stylus Pro 3880 має розширені налаштування для підготовки і друку монохромних зображень.

Фото взято з сайту itechnews.net
Фото взято з сайту itechnews.net

Epson Stylus Pro 3880 забезпечує стабілізацію кольору протягом всього 30 хвилин. Epson Stylus Pro 3880 призначений для друку на різноманітних носіях, включаючи глянцевий та матовий папір, картон товщиною до 1,5 мм і звичайний папір. Користувач може друкувати фотографії з полями або без полів на фотопапері, розміром від 10x15 см до формату А2. У принтері передбачено три лотки для подачі паперу: лоток автоматичної подачі паперу, задній лоток для ручної подачі художніх носіїв і фронтальний лоток для ручної подачі щільних негнучких носіїв. Коштуватиме новинка близько 1300 доларів.

Джерела: gizmod.ru, hardgame.info, ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.