Вчені дали наукове пояснення появам привидів Автор: Вікторія · Опубліковано: 11.12.2009 13:10 · Розділ: Цікаві факти

Британські вчені поставили крапку на питанні існування привидів. Насправді, провиною всьому є недостатня освіченість людей і їхня яскрава уява, - говорить керівник дослідження. Варто їм побачити щось незрозуміле, як одразу ж включається уява, і людина бачить те, що хоче побачити.

Насправді, більшість людей які заявляють, що вони бачили примари, спостерігали щось інше, як от, наприклад, хмару пилу у повітрі, яка взаємодіє зі статичною електрикою. Візуально вона може бути схожа на людський силует, - далі підключається робота уяви.

Фосфор, який піднімається з землі. Фото взято з сайту yoread.ru
Фосфор, який піднімається з землі. Фото взято з сайту yoread.ru

Також за примар часто приймають фосфор, що піднімається з глибини землі. У нічний час він піднімається до 2 метрів над землею, і світиться зеленуватим кольором. При найменшому пориві вітру він починає рухатися, саме тому людині може здатися, що «привид» переслідував його.

Вчені дали пояснення і «тарілкам інопланетян», які час від часу з'являються в різних точках земної кулі. Це виявилися прості грозові розряди, і кульові блискавки. Візуально вони мають форму розплюснутої кулі, і випромінюють яскраве світло. Ось чому, більшість людей, які бачили «прибульців», в один голос повідомляють, що "корабель" засліпив їх яскравим світлом.

По суті, практично будь-яка людина, що не має достатньої кількості наукових знань для пояснення того, чи іншого феномена, списує його на інопланетян, чи потойбічні сили. Насправді ж, трохи знань з фізики, і будь-яке природне явище стає зрозумілим.

Джерело yoread.ru


Інші новини розділу