В Іспанії відкриється перший в світі центр гастрономічних наук Автор: Вікторія · Опубліковано: 11.12.2009 16:23 · Розділ: Цікаві факти

У вересні 2011 року в іспанському Сан-Себастьяні (Країна басків) відкриється Баскський кулінарний центр, частиною якого стануть Університет гастрономічних наук та Центр гастрономічних досліджень. Це буде перша в світі наукова установа в сфері кулінарних мистецтв.

У будівлі, схожій на гору тарілок, протягом чотирьох років будуть навчати різноманітним методам створення смакових добавок та незвичайних делікатесів - на зразок тих, що використовує знаменитий Ферран Адріа з каталонського ресторану El Bulli.

Макет кулінарного центру. Фото взято з сайту compulenta.ru
Макет кулінарного центру. Фото взято з сайту compulenta.ru

На превелике розчарування традиціоналістів, які вважають, що фірмові страви Адріа - йогуртові банти і повітряні евкаліптові равіолі - хороші лише для хімічної лабораторії, його експерименти підхоплюють кухні всього світу.

Інший зразок для наслідування - британець Хестон Блюменталь, шеф-кухар ресторану «Товста качка» в Беркширі, прихильник "молекулярної гастрономії». Наприклад, він вважає за краще готувати м'ясо при дуже низьких температурах (60 градусів), але дуже довго - аж до 24 годин, якщо знадобиться, щоб молекули колагену залишалися в своєму первісному стані.

«Кулінарія - це не тільки мистецтво, культура і індустрія, це ще й наука і технології», - заявив іспанський міністр науки, Крістіна Гармендія, на церемонії закладення наріжного каменю.

Джерело compulenta.ru


Інші новини розділу