Чи появиться все ж Chevrolet Volt? Автор: Andriy · Опубліковано: 12.12.2009 11:16 · Розділ: Авто-мото

Chevrolet Volt. Фото взято з сайту auto.mail.ru
Chevrolet Volt. Фото взято з сайту auto.mail.ru

Незважаючи на всі економічні проблеми концерну General Motors, керівництво цього автогіганта не відмовлятися від планів по випуску моделі Volt. Самі представники General Motors говорять, що Volt - це електромобіль. Хоча насправді це гібрид, щоправда досить складної конструкції. В основному Volt буде їздити на акумуляторах, які стануть забезпечувати енергією двигун. При цьому акумулятори можна буде заряджати від звичайної електромережі за допомогою розетки. Однак коли акумуляторів виявиться недостатньо (їх вистачить приблизно на 70 км), то в дію вступить невеликий бензиновий двигун внутрішнього згоряння об'ємом 1,0 л, який стане заряджати батареї.

Chevrolet Volt. Фото взято з сайту autoserver.ru
Chevrolet Volt. Фото взято з сайту autoserver.ru

Американці возять свій Volt по автосалонам вже кілька років, постійно обіцяючи «швидке серійне виробництво». Але, судячи з усього, чекати залишилося недовго. А такий тривалий термін постановки Volt на конвеєр пояснюється не стільки складністю конструкції, скільки тим, що ця модель вимагає створення нової інфраструктури, нових галузей промисловості. Але як тільки всі ці проблеми будуть вирішені, то General Motors зробить справжній стрибок у розвитку, а подібні гібридні силові установки почнуть ставити практично на всі моделі компанії.

Салон Chevrolet Volt. Фото взято з сайту autoserver.ru
Салон Chevrolet Volt. Фото взято з сайту autoserver.ru

Щоправда, далеко не всі експерти згодні з тим, що Chevrolet Volt зможе зробити революцію на авторинку. Так, нещодавно президент американського відділення Audi Йохан де Нюсшен назвав Chevrolet Volt «машиною для ідіотів». Йохан де Нюсшен впевнений, що купувати дорогу машину, яка за своїми розмірами і якістю збірки конкурує (у кращому випадку) з Toyota Corolla, не має сенсу. Адже Volt буде мало не в два рази дорожче, ніж та ж сама Corolla. І від такого придбання не буде абсолютно ніякої економічної вигоди. «У світі не так багато ідіотів, які хочуть купити собі таку машину», - заявив Йохан де Нюсшен. Ну а майбутнє, на його думку, все-таки за дизельними двигунами. Вони економічніші бензинових, і якщо такі мотори об'єднувати з електричними агрегатами (тобто робити дизель-електричні гібриди), то можна добитися мінімального витрати палива і викиду шкідливих речовин в атмосферу.

Джерела: auto.mail.ru, autoserver.ru


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.