Кращий 55-дюймовий LCD-телевізор від Samsung Автор: Andriy · Опубліковано: 12.12.2009 00:27 · Розділ: Нові технології

Ще недавно, як експерти, так і користувачі, які більш за все цінують якість зображення, в один голос стверджували, що тільки плазмові телевізори здатні передати максимально глибокі чорні кольори, які можна порівняти лише з тим, що можна побачити в кінотеатрі, в той час як навіть найкращі LCD-телевізори, за даним параметром, лише ледве наближались до плазмових панелей. У багатьох відношеннях 55-дюймовий Samsung UN55B8500 є революційною моделлю в області LCD-телевізорів, оскільки, за попередніми відгуками, він забезпечує кращі чорні кольори, ніж будь-який інший з нині існуючих плазмових або LCD телевізорів. Є кілька недоліків в області налаштування кольорів, але вони незначні і не впливають на якість картинки, яку інакше як прекрасною не назвеш. Завдяки обробці сигналу Solid signal, зображення як при стандартній роздільній здатності, так і при високому розширенні, виглядає однаково добре.

LCD-телевізор Samsung UN55B8500 з 55-дюймовим екраном. Фото взято з сайту logicbuy.com
LCD-телевізор Samsung UN55B8500 з 55-дюймовим екраном. Фото взято з сайту logicbuy.com

Крім того, UN55B8500 відрізняється великою кількістю функцій, в числі яких частота оновлення 240 Гц. Є також інтернет-функції, так що ви можете дивитися програми з різних ресурсів, включаючи YouTube і Amazon Video. Додатковий інтернет контент ви може отримувати через Yahoo! віджет. Samsung UN55B8500 є кращим телевізором у своєму класі з точки зору енергозбереження. Зовнішній вигляд телевізора притягує до себе погляд завдяки стильному дизайну. Доступна 46-дюймова версія Samsung UN46B8500, близька за якістю зображення до Samsung UN55B8500.

Незважаючи на плюси даної моделі, деякі недоліки все ж таки присутні. Чудові чорні кольори є результатом повного світлодіодного підсвічування матриці з місцевим затемненням. Єдиним мінусом цього виду підсвічування є невелике розмиття зображення. Однак, незважаючи на те, що в моделі UN55B8500 цей недолік зведений до мінімуму, в порівнянні з іншими телевізорами, які використовують ту ж технологію, частково він все ж таки проявляється. Також були скарги на те, що на екрані сильніше помітні відблиски, якщо порівнювати зі звичайними LCD-телевізорами, що особливо помітно в яскраво освітленому приміщенні. Через малий кут огляду найкращу якість зображення можна побачити лише сидячи під прямим кутом до екрану.

Плюси:

• відмінні чорні кольори;

• безліч функцій;

• енергозбереження;

• насичені кольори.

Мінуси:

• дуже дорогий;

• не з усіх кутів огляду картинка виглядає однаково добре;

• наявність відблисків на екрані;

• зображення трохи розмите.

Джерела: receivers.ru, logicbuy.com


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.