Недоліки Mini Cooper E вилазять на поверхню Автор: Andriy · Опубліковано: 20.12.2009 10:48 · Розділ: Авто-мото

Електричні версії «малюків» виробництва компанії BMW, електромобілі Mini Cooper E, з весни поточного року почали їздити дорогами Каліфорнії і Нью-Йорка. Однак практика показала, що користувачі далеко не завжди задоволені модифікованим варіантом і часто їх не влаштовують саме ті аспекти, які пов'язані з перетвореннями внаслідок переобладнання Mini Cooper в електромобіль. Список претензій очолюють скарги на непідготовленість дилерів до обслуговування електромобілів, значний вплив холодної погоди на процес перезарядки, а також обмеженість пробігу до 160 км від повністю заряджених батарей. Акумулятори, до того ж, займають місце задніх сидінь, а процес їх повної зарядки, за твердженнями деяких користувачів, може затягнутися майже на цілий день.

Електромобіль Mini Cooper E. Фото взято з сайту roadfly.com
Електромобіль Mini Cooper E. Фото взято з сайту roadfly.com

Річард Штейнберг, менеджер по напрямку електромобілів BMW, визнав, що компанія отримала безліч відгуків від користувачів і має намір зробити для себе низку висновків, які допоможуть зробити майбутні версії електромобіля кращими. Разом з тим, він відзначив, що компанія вже проводить і проводитиме надалі роз'яснювальну роботу з самими користувачами, щоб поліпшити розуміння специфіки поведінки з електромобілями. За словами Штейнберга, при підключенні стандартного зарядного пристрою до стандартної мережі електроживлення процес зарядки дійсно може затягтися на цілий день, але встановлення додаткових блоків перетворення може допомогти скоротити потрібний час до 3-5 годин, а комерційні зарядні станції можуть впоратися із завданням за 2 години.

Комерційні зарядні станції можуть впоратися із зарядкою електромобіля за 2 години. Фото взято з сайту roadfly.com
Комерційні зарядні станції можуть впоратися із зарядкою електромобіля за 2 години. Фото взято з сайту roadfly.com

Вимоги штату Каліфорнія до автовиробників, пов'язані з програмами охорони навколишнього середовища, є одними з найбільш жорстких у країні. Зокрема, від компаній вимагають, щоб певна частина транспортних засобів, що продаються, була електромобілями, або ж відносилася до інших засобів пересування з альтернативними видами палива. BMW особливо не приховує, що Mini Cooper E були випущені саме для покриття необхідної квоти. Однак Штейнберг підкреслив, що незважаючи на всі виявлені недоліки, електромобілі зберегли «сімейні риси» культової родини, такі як відмінна керованість і здатність швидко розігнатися до максимальної швидкості (що становить для даної моделі 153 км/год).

Згідно із прогнозом BMW, основне зростання продажів у найближчі роки буде забезпечуватися за рахунок сегментів автомобілів класу люкс і компактних автомобілів. Тому компанія, зокрема, має намір приділити велику увагу електричній версії Mini Cooper наступного покоління, з урахуванням отриманих відгуків про вже випущені електромобілі.

Джерела: 3dnews.ru, roadfly.com


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.