Новий записуючий DVD-привід від LG Автор: Andriy · Опубліковано: 20.12.2009 11:41 · Розділ: Нові технології

Компанія LG Electronics представила новий записуючий DVD-привід GH24 Super Multi з максимальною швидкістю запису 24x. Привід підтримує технології тихого відтворення (Silent Play) і безперервного відтворення відео-контенту (Jamless Play).

Фото взято з сайту news.org.ua
Фото взято з сайту news.org.ua

Технологія Jamless Play запобігає зупинці відтворення відео у разі виявлення фізичних дефектів диска, наприклад, подряпин чи відбитків пальців. Привід знаходить наступний неушкоджений фрагмент і перескакує через помилкові дані або пошкоджені області на дисках без зупинки відтворення.

Нова технологія Silent Play дозволяє приводу GH24 працювати дуже тихо, не жертвуючи при цьому продуктивністю системи. Ця функція стане в нагоді, коли GH24 використовується для того, щоб слухати музику або дивитися відеофільм. Крім цього, пристрій підтримує фірмову технологію SecurDisc, яка забезпечує максимальний захист конфіденційних даних від несанкціонованого доступу. Ця технологія дозволяє захищати дані паролем, а також створювати CD і DVD-диски з особистим цифровим підписом, який дозволить одержувачам дисків перевірити їх справжність. Для використання цієї технології потрібно встановити спеціальне програмне забезпечення Nero з опцією SecurDisc.

Фото взято з сайту news.org.ua
Фото взято з сайту news.org.ua

Фірмова утиліта LG iODD максимально спрощує встановлення нового мікропрограмного забезпечення для приводу і автоматично оновлює інформацію з рекомендованим швидкостями запису для різних оптичних дисків через спеціалізований веб-сайт. Додаткове програмне забезпечення для GH24 включає ліцензійну версію YouCam 1.0 і пробну версію Norton Internet Security 2009 з шестидесятиденною ліцензією на отримання оновлень.

Привід GH24 Super Multi надійде в продаж в середині грудня 2009 р.

Джерела: mnovosti.ru, news.org.ua


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.