Дебютна електронна книга від Viewsonic Автор: Andriy · Опубліковано: 20.12.2009 10:35 · Розділ: Нові технології

Корпорація ViewSonic представила свою першу модель пристрою для читання електронних книг - Viewsonic VEB612 eBook Reader. Перша електронна книга компанії виконана в стильному і ергономічнному дизайні. Тонкий корпус має матову поверхню, а білосніжний футляр, виконаний зі штучної шкіри, захистить екран книги від пошкоджень. Кнопка управління з чітким тугим ходом дозволяє виконувати практично всі основні операції, що спрощує використання електронної книги і не викликає ускладнень і у тих користувачів, які вперше тримають у руках такий пристрій.

Viewsonic VEB612. Фото взято з сайту news.org.ua
Viewsonic VEB612. Фото взято з сайту news.org.ua

Viewsonic VEB612 має 6-дюймовий E-Ink екран з роздільною здатністю 600х800 пікселів і підтримує 8 градацій сірого. Завдяки дисплею, побудованому на технології E-Ink, модель VEB612 дозволяє значно знизити енергоспоживання. Такі характеристики дають можливість читати електронні книги, наче з аркушу паперу, з чіткістю тексту навіть вищою ніж при денному світлі. Крім енергозберігаючого дисплея, книга оснащена акумулятором, що дозволяє перегорнути більше 8000 сторінок без підзарядки.

Viewsonic VEB612 з футляром. Фото взято з сайту news.org.ua
Viewsonic VEB612 з футляром. Фото взято з сайту news.org.ua

Пристрій підтримує найбільш затребувані текстові формати: PDF, TXT, EPUB, HTML, PRC. Рідер VEB612 дозволить також слухати музику або аудіо-книги, оскільки має вбудований MP3-плеєр, а також навушники, що поставляються в комплекті. Новинка може похвалитися 512 Мб внутрішньої пам'яті і розширюється за допомогою карт SD до 4 Гб.

Джерела: ixbt.com, news.org.ua


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.