На автошоу в Лос-Анджелесі засвітився тюнінгований Ford Mustang Автор: Andriy · Опубліковано: 13.12.2009 09:21 · Розділ: Авто-мото

Компанія Steeda Autosports вирішила в черговий раз порадувати любителів тюнінга і представила на автошоу в Лос-Анджелесі нову доопрацьовану версію купе Ford Mustang - Q550 Streetfighter Edition. Розробники поставили собі за ціль створити автомобіль, який можна було б використовувати як для щоденних поїздок по місту, так і для «трекових» днів або гоночних заїздів, тому автомобіль отримав цілу низку змін технічної начинки.

турбодвигун потужністю 550 к.с. Фото взято з сайту rstcars.com
турбодвигун потужністю 550 к.с. Фото взято з сайту rstcars.com

Під капотом знаходиться турбодвигун потужністю 550 к.с, що дозволяє машині розганятися від нуля до 96 кілометрів менш ніж за чотири секунди. Відрізок у чверть милі Mustang здатний подолати приблизно за 11 секунд.

Фото взято з сайту rstcars.com
Фото взято з сайту rstcars.com

Подібні показники вимагають певних модифікацій підвіски і гальм, тому автомобіль було оснащено іншими амортизаторами й пружинами, новими стабілізаторами поперечної стійкості, а також 15-дюймовими вентильованими гальмівними дисками з шестипоршневими супортами. Все це доповнюють легкосплавні 20-дюймові колеса з шинами Nitto розміром 275/35 на передній осі і 315/35 на задній.

Фото взято з сайту rstcars.com
Фото взято з сайту rstcars.com

Дизайн новинки також має відмінні риси. Боді-кіт взяли від іншої модифікації, розробленої в Steeda Autosports - Q350 - однак додали інший капот, інший задній спойлер і новий задній дифузор. А в салоні з'явилися шкіряні «ковші» з шеститочковими ременями безпеки, спеціальний каркас безпеки і кермо оброблене алькантарою.

В авторизовані дилерські центри США Steeda Q550 Streetfighter Edition надійде на початку 2010 року.

Джерело rstcars.com


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.