BMW М3 GTS - легший і потужніший Автор: Andriy · Опубліковано: 17.12.2009 15:20 · Розділ: Авто-мото

Компанія BMW представила особливу версію спортивного купе M3, призначену для любителів прокататись з вітерцем.

BMW М3 GTS. Фото взято з сайту m3post.com
BMW М3 GTS. Фото взято з сайту m3post.com

Коли представники німецького концерну заявили, що у нинішнього покоління М3 не буде екстремальної версії CSL, шанувальники швидких купе BMW були розчаровані. Але надія вмирає останньою - на зміну CSL прийшла версія GTS.

BMW М3 GTS. Фото взято з сайту m3post.com
BMW М3 GTS. Фото взято з сайту m3post.com

Від звичайного М3 GTS відрізняється, перш за все, двигуном. Чотирьохлітровий силовий агрегат збільшили на 400 кубиків. Це дозволило довести його потужність до красивої цифри 450 к. с. (+30 «конячок» у порівнянні з BMW M3). Хоч це і не багато, однак фахівці ательє M Gmbh викинули з купе все, на їхню думку, непотрібне для спортивного боліда: шумоізоляцію, клімат-контроль, аудіосистему, навігацію і т.п. Заднє скло зробили з легкого полікарбонату. Всі ці заходи дозволили зменшити масу з 1675 до 1490 кг. Таким чином, за енергоозброєністю (302 к.с. на 1 т ваги) BMW M3 GTS не поступається таким суперкарам, як Porsche 911 GT3 RS!

BMW М3 GTS. Спортивні сидіння й каркас безпеки - відмінні риси версії GTS. Фото взято з сайту autoserver.ru
BMW М3 GTS. Спортивні сидіння й каркас безпеки - відмінні риси версії GTS. Фото взято з сайту autoserver.ru

Для покращення керованості (передбачається, що власник M3 GTS буде виїжджати на трек у вихідні) задній підрамник був намертво прикріплений до кузова. Амортизатори тепер можна регулювати на стиснення і відбій. А для тих, хто вважає себе професіоналом у налаштуванні автомобіля, є ще і регульоване заднє антикрило з вуглепластику. Було доопрацьовано і гальмівну систему - на гоночній трасі стандартних гальм може бути не достатньо. У салоні спартанська простота: каркас з товстих труб і два гоночних сидіння з шеститочковими ременями безпеки.

BMW М3 GTS. Регульоване заднє антикрило Фото взято з сайту m3post.com
BMW М3 GTS. Регульоване заднє антикрило Фото взято з сайту m3post.com

Випускати BMW M3 GTS будуть виключно за індивідуальними замовленнями. Вартість машини в Німеччині - 115 000 євро, а перші замовники отримають свої автомобілі вже в травні 2010 року.

Джерела: autoserver.ru, m3post.com


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.