Samsung Diva і Diva folder представлені в Україні Автор: Andriy · Опубліковано: 13.12.2009 13:21 · Розділ: Мобільний зв’язок

Компанія Samsung Electronics представила в Україні перші мобільні телефони лінії Diva Collection 2010: Samsung S7070 Diva і Samsung S5150 Diva folder.

За словами виробника, новинки орієнтовані на жінок, які бачать у телефоні не лише засіб зв'язку, але і модний аксесуар.

Samsung S7070 Diva. Фото взято з сайту technoportal.ua
Samsung S7070 Diva. Фото взято з сайту technoportal.ua

Телефон Samsung S7070 Diva виконаний в форм-факторі моноблоку, має рельєфну задню кришку, а також центральну кнопку у формі діаманта на передній панелі. Він працює в мережах GSM/EDGE/GPRS, оснащений 2,8-дюймовим дисплеєм з розширенням 240x320 pix, 3,2-мегапіксельною камерою, вбудованою пам'яттю об'ємом 40 Мб, слотом для карт пам'яті microSD (до 8 Гб), Bluetooth, FM-радіо і плеєром. Розробники порадували можливістю сенсорного управління. За живлення аппарату відповідає Li-Ion акумулятор на 960 мАг, якого вистачить на 10 годин розмов, або ж 800 годин в режимі очікування. Габарити телефона складають 101х54.80х13.40 мм., а вага - 94 г.

Вихід телефону Samsung S7070 Diva на український ринок очікується в січні 2010 року. Його орієнтовна вартість становить 2 000 гривень.

Samsung S5150 Diva folder. Фото взято з сайту technoportal.ua
Samsung S5150 Diva folder. Фото взято з сайту technoportal.ua

Розкладний форм-фактор моделі Samsung S5150 Diva folder відрізняється блискучою сріблястою задньою кришкою з рельєфним малюнком і «прихованим» зовнішнім LED-екраном, який повідомить про вхідні повідомлення або дзвінки. Телефон підтримує мережі GSM/EDGE/GPRS, має 2,2-дюймовий внутрішній дисплей з розширенням 240x320 pix, 3,2-мегапіксельну камеру, 40 Мб вбудованої пам'яті, слот для карт пам'яті microSD (до 8 Гб), Bluetooth, FM-радіо і плеєр. Зарядом аппарат забезпечить Li-Ion акумулятор на 800 мАг, якого вистачить на 7 годин розмов, або ж 470 годин в режимі очікування. Габарити телефону - 94х47х17.40 мм., а вага 82.80 г.

В Україні продажі телефону Samsung S5150 Diva folder розпочнуться в лютому 2010 року. Його орієнтовна ціна становить 2 400 гривень.

Джерела: technoportal.ua, market.mabila.com


Інші новини розділу

 • Мобільний зв'язок стане безкоштовним?

  Мобільний зв'язок стане безкоштовним? · Anastasia · 21.11.2016 17:44

  Останнім часом вже звичні нам месенджери, такі як Viber, WhatsApp, Massеnger, все більше замінюють мобільні оператори. Пересічному українцю вигідніше зателефонувати безкоштовно, до того ж, звичка просто зайти і перевірити чи, раптом, хтось не написав дається в знаки.


 • Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів

  Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів · lesya · 19.06.2015 17:16

  Регулярний секс настільки ж необхідний для здоров’я людини, як і фізичні навантаження та раціональне харчування. Проблема лише в тому, що через шалений ритм життя, стреси та підвищувану втомлюваність люди стають все рідше займатися сексом.


 • Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом

  Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом · lesya · 17.06.2015 17:34

  На смартфонах та інших мобільний пристроях користувачі зберігають цінну інформацію, яку далеко не завжди хочуть бачити в руках сторонніх осіб. Це і особисті фото та листування, що можуть бути компрометуючими, і доступи до банківських рахунків та карт… З цієї причини розробники мобільних пристроїв і ПК намагаються удосконалити системи захисту, які б перекрили стороннім особам доступ до планшета, комп’ютера чи телефону користувача.

  Здавалося б, нічого складного тут немає: систему паролів ще ніхто не відміняв. Та біда в в тім, що користувачам іноді лінь придумувати складний пароль, та кожен раз при потребі скористатися телефоном вводити складну комбінацію. Лінь настільки, що вони готові ризикувати безпекою пристрою та особистих даних, тільки щоб не використовувати пароль.

  І ось розробники мобільних пристроїв вирішили оснастити свою продукцію новими суперсучасними системами, які дозволяють ідентифікувати користувача за сітківкою ока чи відбитком пальця - словом, за якимись унікальними даними, які сторонні особи не зможуть відтворити.


 • Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів

  Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів · lesya · 12.05.2015 17:51

  Виробник мобільної техніки компанія Sony Mobile Communications недавно представила новий смартфон. Xperia C4, що вийшов на зміну Xperia C3, орієнтований в першу чергу на тих, хто полюбляє робити селфі, а також на любителів вампірів.


 • Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора

  Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора · lesya · 24.03.2015 20:01

  Ми любимо речі, які дозволяють нам економити. А цим користуються великі компанії, які в умовах високої конкуренції пропонують споживачеві акції та знижки, щоб у такий спосіб розширити клієнтську аудиторію.