Створено HDMI-кабель за $ 1000 Автор: Andriy · Опубліковано: 11.12.2009 11:23 · Розділ: Нові технології

Скільки може коштувати якісний інтерфейсний кабель, наприклад, HDMI? Не просто виготовлений з дотриманням всіх виробничих норм, стандартів і специфікацій, а такий, щоб один його вигляд викликав довіру. Такий, щоб гармонійно вписувався в технічний інтер'єр особистого кінотеатру в заміському будиночку, а володіння ним приносило б не менше задоволення, ніж автомобілем за кілька сотень тисяч доларів. Відповідь - $ 1000. Саме в таку суму оцінює свій продукт компанія Wireworld.

Кабель Platinum Starlight HDMI. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Кабель Platinum Starlight HDMI. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Platinum Starlight HDMI - це новий флагманський кабель Wireworld. Корпус роз'єму виконаний з вуглецевого волокна, 24 провідники виготовлені зі срібла і об'єднані за технологією DNA Helix ("спіраль ДНК"), де підтримуються найвища пропускна здатність з можливих для HDMI і специфікації HDMI v1.4. Його довжина становить 1 м ($ 1 за 1 міліметр). За словами президента і засновника компанії, Девіда Сельза (David Salz), з поширенням плеєрів Blu-Ray як джерел відео та музики, HDMI-кабель стає найважливішим інтерфейсом з'єднання пристроїв. Тому, висококласному домашнього кінотеатру, впевнений Сельз, вкрай необхідний продукт, що його випускає компанія.

Технологія DNA Helix передбачає розташування 24 провідників у відповідності до інноваційної симетричної геометрії, розробленої для нейтралізації змін імпедансу в кожній точці по всій довжині кабелю. Таким чином, швидкість передачі сигналу досягає максимального значення, знижується рівень перешкод і небажаних ефектів у зображенні. Згідно заяви виробника, пропускна здатність Platinum Starlight HDMI - 21 Гбіт/с, тоді як стандарт HDMI v1.4 обмежений 10,2 Гбіт/с.

Продаж новинки розпочнеться в лютому 2010 року, довжина кабелю може варіюватися від 0,3 м до 30 м.

Джерела: 3dnews.ru, dailycomm.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.