Глобальний збій в Gmail Автор: CYBERMAG · Опубліковано: 24.02.2009 23:50 · Розділ: Нові технології

Мільйони користувачів у всьому світі сьогодні зранку не змогли увійти у свої облікові записи пошти Gmail. Електронна пошта не працювала протягом кількох годин. За інформацією Google, збій стався близько 10.30 по Грінвічу і сервіс не функціонував протягом двох з половиною годин, що створило незручності, як пересічним користувачам, так і бізнес-структурам, які використовують цей сервіс у своїй діяльності. Були повідомлення, що деякі користувачі не в змозі були увійти в свої облікові записи ще з 9.30 протягом більш, ніж чотирьох годин.

Поки інженери працювали над вирішенням проблеми, представник Google повідомив: «Ми знаємо, наскільки Gmail є важливим для наших користувачів, тому дуже серйозно відносимось до таких речей.

Лише за декілька годин, на сервісі Twitter з’явились тисячі повідомлень про цей збій. Географія повідомлень від обурених користувачів: від Британії до Австралії, Парагваю до Самоа, свідчить про масштаб проблеми.

Google приніс вибачення за технічні несправності і зараз виясняє їх причину.

Gmail є третім за популярністю сервісом вебпошти (113 мільйонів користувачів), після Hotmail та Yahoo (283 та 274 мільйони користувачів відповідно). Також більше мільйона бізнес-структур користуються цим сервісом, в тому числі й сама Google.

Останній такий збій був у серпні 2008 року, тоді вебпошта не працювала кілька годин.

Тодд Джексон, проект-менеджер Google Mail повідомив у своєму блозі: «Ми виясняємо, що пішло не так і працюємо над тим, щоб швидко виправити та обновити наші внутрішні системи та процедури».

За матеріалами Times Online


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.