В Індії створили віртуальну сім-карту для шести абонентів Автор: Вікторія · Опубліковано: 09.12.2009 14:45 · Розділ: Нові технології

Індійська компанія Comviva Technologies розробила віртуальну сім-карту, якою одночасно можуть користуватися шестеро чоловік. Розробкою проекту зайнялися після встановлення того факту, що одним із стримуючих факторів збільшення кількості абонентів в Індії є висока ціна на мобільні апарати. Багато сільських жителів не можуть собі дозволити купувати нові мобільні.

Нова технологія дозволяє встановити сім-карту на один телефон, а приймати і відправляти дзвінки та короткі повідомлення шести користувачам. Причому у кожного з них буде свій номер. Стільниковий оператор буде враховувати трафік розмов і відповідно знімати гроші з рахунку кожного абонента.

З інновацією від Comviva Technologies можна буде забути про незручності використання кількох сім-карт. Фото взяте з сайту m-99.co.uk
З інновацією від Comviva Technologies можна буде забути про незручності використання кількох сім-карт. Фото взяте з сайту m-99.co.uk

Представник Comviva Technologies заявив, що нововведенням зацікавилися сім'ї, деякі члени яких не можуть дозволити собі мати власний стільниковий телефон. В Індії загальна кількість абонентів сягає 488 мільйонів. Тільки нещодавно підключилися 16,7 мільйона нових абонентів. За даними статистики, близько 42 відсотків населення Індії є абонентами стільникових операторів.

Якщо в індійських містах мобільні телефони мають майже 100 відсотків населення, то в сільських місцевостях всього 20 відсотків жителів користуються стільниковим зв'язком. Це пояснюється різницею між рівнем доходів городян і селян. Варто відзначити, що стандартний тариф на розмови по стільниковому зв'язку в Індії складає 0,6 рупій (0,013 долара) за одну хвилину.

Джерело yahoo.com


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.