Південнокорейські вчені вивели лікувальний сорт рису Автор: Вікторія · Опубліковано: 09.12.2009 10:55 · Розділ: Краса і здоров'я

Група південнокорейських вчених вивела новий сорт рису, що виявився цінною підмогою в лікуванні атопічного дерматиту та діабету, від яких страждає величезна кількість людей у світі. Настільки цінні властивості рис має завдяки підвищеному вмісту сполуки цианідин-3-глюкозиду /C3G/, що зараз отримала визнання як цінна харчова добавка, вважає керівник групи дослідників, професор Рю Со Но з Корейського національного відкритого університету.

В отриманих ними зразках також міститься в 1,2 рази більше антоціаніну, ніж у чорниці, а багато дієтологів вважають його "супер їжею". Як показали результати проведених лабораторних і клінічних випробувань, нові сорти рису містять майже в десять разів більше C3G, ніж чорний рис. Крім того, вони приносять більш високі врожаї.

Після того, як учасники клінічних випробувань харчувалися новим рисом, у них було відмічено помітне покращення загального стану, зокрема зниження шкірних подразнень, аналогічних тим, які виникають в результаті лікування дексаметазоном. Застосування цього рису в їжу, особливо протягом шести тижнів, допомагає підтримувати низький рівень цукру в крові.

Якщо популярний сьогодні препарат метформін, який приймають орально, підвищує "виробництво" інсуліну в організмі людини на 150%, то аналогічний показник для нового рису становить 133%, повідомляє агентство Ренхап. Вчені вже зареєстрували сім патентів на свої винаходи в Південній Кореї, США і Японії.

Джерело ecoportal.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.