На цьому тижні розпочнеться продаж SilverStone Fortress FT02 Автор: CYBERMAG · Опубліковано: 09.12.2009 00:19 · Розділ: Техніка

Компанія SilverStone оголосила, що цього тижня стартує продаж нового продукту Fortress FT02.

Корпус SilverStone Fortress FT02. Вигляд спереду. Фото взято з сайту ixbt.com
Корпус SilverStone Fortress FT02. Вигляд спереду. Фото взято з сайту ixbt.com

Новинка, що отримала назву Fortress FT02, відноситься до категорії корпусів для ПК, але вона розрахована не на комп'ютери, які використовуються в якості основи домашнього кінотеатру, а на звичайні настільні моделі. Назва серії Fortress перекладається, як «фортеця» - вона добре відповідає конструкції і зовнішньому вигляду. Маса FT02 аж 15 кг, а габарити «фортеці» становлять 212x497x616 мм, що забезпечує розміщення навіть плат типорозміру ATX збільшеної ширини (12х11 дюймів). Крім того, підтримуються плати SSI CEB і Micro ATX. Цікаво, що в Fortress FT02 системна плата розміщується в корпусі не так, як звичайно, а під кутом 90°. Іншими словами, роз’єми виходять на верхню стінку корпусу.

Корпус SilverStone Fortress FT02. Білий варіант. Фото взято з сайту ixbt.com
Корпус SilverStone Fortress FT02. Білий варіант. Фото взято з сайту ixbt.com

У корпусі може бути розміщено до п'яти накопичувачів розміру 5,25 дюймів, до п'яти накопичувачів розміру 3,5 дюйма і один - розміру 2,5 дюймів. Для зниження рівня шуму внутрішні поверхні корпусу мають спеціальне покриття. На верхню панель під зсувну кришку винесені роз'єми звукової підсистеми і два порти USB. Охолоджувати систему будуть чотири вентилятори. Один з них, 120-міліметровий, що працює на частоті 1200 об/хв, встановлений зверху. Ще три 180-міліметрових, швидкість яких може бути 700 або 1000 об/хв, розмішені внизу.

Корпус SilverStone Fortress FT02. Вигляд збоку. Фото взято з сайту ixbt.com
Корпус SilverStone Fortress FT02. Вигляд збоку. Фото взято з сайту ixbt.com

Залишається додати, що постачання комп'ютерного корпусу SilverStone Fortress FT02 на європейський ринок почнеться 12 грудня. Кольорова гамма налічуватиме два кольори чорний і сріблястий, причому, кожен з цих варіантів буде продаватися як з боковим прозорим вікном, так і без нього. Вартість даного продукту складе 180 євро.

Джерела: news.ferra.ru, ixbt.com, 3dnews.ru.


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.