Новий електромобіль може проїхати 800 км без підзарядки Автор: Вікторія · Опубліковано: 08.12.2009 17:42 · Розділ: Авто-мото

Американська компанія Capstone привезла на Лос-Анджелеський міжнародний автосалон гібридний автомобіль CMT-380. Модель, створена за участю креативного директора ігрового видавництва Electronic Arts, Річарда Хілемана (Richard Hilleman), особливо вирізняється своїм двигуном. Це гібридна силова установка, що складається з електродвигуна (живиться від літій-іон-полімерних акумуляторів) і мікротурбіни Capstone C30 потужністю 30 кВт, призначеної для зарядки батарей.

На повністю заряджених акумуляторах автомобіль може проїхати 130 км, а турбіна, що працює на бензині збільшує цю відстань ще на 800 км.

Capstone CMT-380. Фото взято з сайту engadget.com
Capstone CMT-380. Фото взято з сайту engadget.com

Електричний суперкар побудований на базі гоночної машини Factory Five GTM і до першої «сотні» розганяється за 3,9 с; максимальна швидкість автомобіля складає 235 км/год.

Рішення про запуск серійного виробництва Capstone CMT-380 буде залежати від реакції на автомобіль відвідувачів автосалону. Однак приблизна ціна машини відома вже зараз - не менше 200 тисяч дол. США.

Джерело engadget.com


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.