Косметологи шукають ліки для прямого волосся Автор: Lesly · Опубліковано: 08.12.2009 13:51 · Розділ: Краса і здоров'я

Дослідники, які відкрили ген кучерявого волосся, працюють над розробкою препарату, що покладе край необхідності користуватися різноманітними засобами для вирівнювання волосся. Вони сподіваються, що зробити волосся прямим або кучерявим можна буде з допомогою звичайної таблетки. Крім того, можна буде передбачати, яке волосся буде в майбутньої дитини, а аналіз ДНК, знайденого на місці злочину, дозволить встановити, чи є кучері у підозрюваного.

Спеціалісти з Інституту медичних досліджень (Institute of Medical Research), що в Квінсленді, Австралія, встановили, що за кучерявість відповідає ген трихогіалін. Раніше було відомо, що він бере участь в утворенні волосяного фолікула.

Керівник дослідження, професор Нік Мартін, стверджує, що зміни саме в цьому гені призводять до формування кучерявого або прямого волосся. Мартін вважає, що звичайний курс лікування здатен зробити волосся прямим і, при цьому, не буде необхідності звертатися по допомогу до звичних приладів, без яких сьогодні не може обійтися жодна красуня, але які завдають значної шкоди волоссю.

Косметологи планують розробити ліки, які дадуть можливість уникнути процедури щоденного вирівнювання волосся. Фото взяте з сайту hairstyle-blog.com
Косметологи планують розробити ліки, які дадуть можливість уникнути процедури щоденного вирівнювання волосся. Фото взяте з сайту hairstyle-blog.com

"Ми можемо розробити нові препарати, під дією яких волосся ставатиме або прямішим, або кучерявішим, що дасть можливість уникати безпосереднього впливу високих температур чи хімічних сполук", - сказав він. В січні професор планує провести зустріч з паризькими косметичними компаніями, щоб обговорити деталі майбутньої співпраці в розробці диво-ліків для волосся.

Нік Мартін і його колега, д-р Сара Медланд, поставили собі за мету виявити генетичні варіації, що відповідають за кучеряве волосся серед добровольців європейського походження. В результаті масштабного дослідження було встановлено, 45 відсотків європейців мають пряме волосся, 40 відсотків - хвилясте і 15 відсотків - кучеряве волосся. А ймовірність успадкування кучерявого волосся складає близько 90 відсотків.

Загалом, дослідники проаналізували дані, зібрані в ході вивчення 5 тис. близнят в Австралії протягом 30-літнього періоду.

Джерело: dailymail.co.uk


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.