Комп'ютери Apple визнано найнадійнішими Автор: Вікторія · Опубліковано: 08.12.2009 10:53 · Розділ: Техніка

Нью-йоркська компанія Rescuecom, яка займається ремонтом комп'ютерів і технічною підтримкою користувачів, підбила підсумки свого традиційного дослідження, в рамках якого вона визначає виробників найбільш надійних ПК.

Цього разу в лідери вийшла компанія Apple, яка займала перші місця в 2007 і 2008 роках, але потім втратила свої позиції під тиском Asustek. У цьому кварталі «яблучна» корпорація змогла заробити 374 бали в рейтингу Rescuecom, а азіатські компанії Lenovo і Asus - тільки 320 і 166 очок відповідно. Четверте місце дісталося компанії Toshiba зі 165 балами, а найбільший у світі постачальник персональних комп'ютерів Hewlett-Packard зміг зайняти лише п'яте місце з 134 очками.

Компютер Apple Mac mini Intel. Фото взято з сайту deepstore.ru
Компютер Apple Mac mini Intel. Фото взято з сайту deepstore.ru

На думку Rescuecom, найбільш наочна надійність комп'ютерів і якість клієнтської підтримки комп'ютерного виробника показує співвідношення числа звернень користувачів до сервіс-центру та ринкової частки цієї компанії. Таким чином, при невеликому секторі ринку і високому рівні обслуговування корпорація Стіва Джобса легко змогла досягти вершини хіт-параду.

У цьому кварталі Apple змогла набрати всього лише на 5% менше очок, ніж у минулому, що є всього лише незначним спадом у порівнянні з справжнім провалом Asus: лише за півроку число балів тайванської компанії зменшилася майже в шість разів.

«Приблизно цього ми й очікували від Asus, - говорить виконавчий директор Rescuecom, Девід Мілман. - Продажі нетбуків просто величезні - не дивно, що така кількість реалізованих комп'ютерів потребує відповідного сервісу».

Джерело newsland.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.