Компартія своєрідно привітала Президента з уродинами Автор: Lussilda · Опубліковано: 23.02.2009 17:56 · Розділ: Суспільство

23 лютого у Львові біля Монументу слави відбувся мітинг з нагоди Дня Радянської Армії. Близько півдесятка прихильників Компартії України зібралися біля пам’ятника загиблим воїнам, розмахуючи кумачевими прапорами та вигукуючи антипрезидентські гасла.

Цей захід було проведено в межах Всеукраїнського туру громадської непокори проти політики Президента Віктора Ющенка, ініційованого КПУ під назвою "Ющенко- чемодан-Америка!"

Як нещодавно повідомляв в ЗМІ лідер партії Петро Симоненко - відповідні акції проводяться по всій Україні під загальним гаслом: «Геть Ющенка й олігархів! Трудящим - гідне життя!».

При цьому він виразив впевненість, що результати акції повинні посприяти початку процедури імпічменту Ющенка у Верховній Раді.

Після традиційного покладання вінків до підніжжя Монументу воїнам-визволителям, з промовою до присутніх звернувся 1-й секретар Львівського обласного комітету Компартії України Олександр Калинюк: «Сьогодні наша акція проходить з вимогою повернення народу справжньої армії - Радянської Армії, яка дійсно стояла на стражі інтересів простих людей».

Перший секретар ЛОК КПУ наголосив, що не зважаючи на перейменування Дня РА в День Захисника Вітчизни, вони й далі продовжують святкувати день червоної армії.

Також керівник львівських комуністів розкритикував спробу влади перенести святкування на 29 січня. «Недолугою владою було запропоновано відмічати такий день 29 січня, коли в бою під Крутами група необстріляних молодих хлопців намагалася зупинити регулярні частини Червоної Армії, - - зазначив він у своїй промові, - З одного боку можна поспівчувати націоналістам, в історії яких для такого значущого дня просто не знайшлося більш героїчної сторінки. З іншого - виказати глибоке обурення їх блюзнірством, бо в той же самий час, коли студентський "курінь" був підставлений проти частин професійної армії, націоналістична професійна армія під командою Коновальця не йшла їм на допомогу, а розстрілювала робітників-арсенальців", - підсумував О.Калинюк.

На завершення мітингу, присутні проскандували вірш-"привітання" сьогоднішньому уродиннику - Президенту України Віктору Ющенку: "Щоб державою керувати, Треба совість й розум мати. А коли того нема, Навкруги одна біда".

Під заклики "допомогти Ющенку відбути на постійне місце проживання у США" та розповсюдження листівок із зазначеним гаслом, учасники мітингу розійшлися.

Нечисленний захід охороняло 20 працівників міліції, про що повідомили у Львівському міському управлінні внутрішніх справ. Акція обійшлася без будь-яких ексцесів.

За матеріалами Захід.Нет


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.