Великобританія не витрачатиме коштів на вивчення НЛО Автор: Lesly · Опубліковано: 07.12.2009 16:44 · Розділ: Події у світі

Міністерство оборони Великобританії різко обмежило кредитування деяких оборонних програм. Насамперед, нововведення торкнулося підрозділу, що займався вивченням НЛО.

Підрозділ з вивчення НЛО, що проіснував в Об’єднаному королівстві близько 50 років був ліквідований, оскільки, за заявами посадовців, не виправдовує витрат на своє утримання.

Міністерство Оборони не бачить безпосередньої загрози для Великобританії зі сторони прибульціцв, крім того, не було виявлено жодних прийнятних доказів існування інопланетян, незважаючи на те, що на гарячу лінію та електронну адресу Міністерства надходили численні повідомлення від громадян про зустрічі з НЛО.

Ескіз НЛО, поміченого в Гемсворті, Західний Йоркшир, 25 березня 1988 року. Фото взяте з сайту bbc.co.uk
Ескіз НЛО, поміченого в Гемсворті, Західний Йоркшир, 25 березня 1988 року. Фото взяте з сайту bbc.co.uk

Представники відмовилися ділитися своїми думками щодо існування або неіснування прибульців, сказавши тільки, що не має "жодних достовірних методів ідентифікувати природу подібних явищ". "Ми не отримуємо абсолютно ніякої користі від таких розслідувань і використовувати оборонні ресурси на ці потреби більш ніж недоречно", - сказав представник Міноборони.

Будь-який об’єкт, що становитиме загрозу для країни з повітря буде виявлений радіолокаційними приладами, а захищати країну будуть літаки Королівських військово-повітряних сил. Грошові кошти, зекономлені на вивченні НЛО буде направлено на більш пріоритетні цілі, додав він.

Джерело: chinadaily.com.cn


Інші новини розділу