3D-окуляри дадуть можливість побачити майбутню дитину Автор: Вікторія · Опубліковано: 07.12.2009 13:45 · Розділ: Нові технології

NVIDIA і Siemens Healthcare продемонстрували нову технологію ультразвукового 3D-сканування, що дозволить майбутнім батькам і акушерам побачити плід з високим рівнем деталізації за допомогою 3D-окулярів.

Завдяки технології, що прийшла з 3D-фільмів, нове програмне забезпечення для обробки зображень Siemens fourSight™ Workplace* використовує стереоокуляри NVIDIA® 3D Vision™ і професійну графіку високого рівня NVIDIA® Quadro® FX для створення вражаючих 3D/4D зображень ще не народженої дитини.

Зображення, отримані за допомогою ультразвукової системи ACUSON S2000™, проходять подальшу обробку в програмі Amnioscopic Rendering від Siemens, яка відтворює фотореалістичні 3D-зображення плоду. Зазвичай з 3D-ультразвуковими технологіями застосовуються двовимірні монітори для оцінки 3D-зображень, а NVIDIA 3D Vision дозволяє переглядати 3D-зображення в реальному 3D-режимі.

Технологія NVIDIA 3D Vision. Фото взято з сайту rtkorr.com
Технологія NVIDIA 3D Vision. Фото взято з сайту rtkorr.com

"Уявіть собі захоплення майбутніх мам та татусів, які через 3D-окуляри зможуть побачити, як насправді виглядає їхня дитина, причому з високим ступенем деталізації", - сказав Джеф Браун (Jeff Brown), директор по професійних рішеннях NVIDIA. "Технологія NVIDIA Quadro дозволяє нашим партнерам, таким як Siemens Healthcare, зробити неможливе можливим завдяки чудовим 3D-можливостям, які при цьому будуть фінансово доступні для лікарів".

"Ця технологія піднімає ультразвукове 3D/4D-сканування на новий рівень", - сказала Барбара Дель Прінс (Barbara Del Prince), менеджер з акушерства і гінекології в Siemens. "Наша програма fourSight Workplace, разом з професійною графікою NVIDIA Quadro і технологією 3D Vision, надає дійсно унікальні можливості для батьків та лікарів, а також забезпечує практичні переваги в медицині." Таке підвищення якості дасть лікарям додаткову інформацію і допоможе акушерам і пацієнтам швидше знаходити спільну мову, ефективніше проводити лікування і готуватися до пологів.

Нові можливості були представлені на щорічній зустрічі науковців Північної Америки, де демонструються передові досягнення в науці, освіті та технології в галузі рентгенології та отримання медичних зображень.

Програма Siemens fourSight Workplace, яка управляє медичними зображеннями, знімками і 3D/4D-даними для поліпшення робочого процесу, працює на робочій станції Dell Precision T5500 на базі професійної графіки NVIDIA Quadro FX 3800 з 22" РК-монітором Samsung 2233RZ з підтримкою 3D Vision та окулярами NVIDIA 3D Vision і демонструє, які чудові тривимірні сонограми у цьому 3D-режимі можуть отримувати пацієнти і акушери.

Джерело ruformator.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.