Чим займаються кішки під час відсутності господарів? Автор: Вікторія · Опубліковано: 07.12.2009 08:53 · Розділ: Цікаві факти

Американські зоопсихологи дізналися, чим займаються кішки, коли залишаються самі в домі. У рамках дослідження будинки 50 власників кішок були забезпечені камерами, які робили знімки кожні 15 хвилин.

Як з'ясувалося, більшу частину часу кішки дивляться у вікно (21,6 відсотка). Приблизно 11,8 відсотка часу кішки проводять разом з іншими домашніми тваринами.

5 відсотків часу кішки розважають себе іграшками, 7 відсотків - лазять по меблях. Всупереч очікуванням дослідників, на сон кішки витрачають усього 6,1 відсотка часу. Стільки ж вони розглядають телевізор, газети, книги та полиці з дисками.

Кішка насолоджується відсутністю господарів. Фото взято з сайту s60.radikal.ru
Кішка насолоджується відсутністю господарів. Фото взято з сайту s60.radikal.ru

4 відсотки часу кішки їдять або дивляться на їжу. 6,3 відсотка часу вони ховаються під столом, а 1,7 відсотка - сидять в раковині або ванні. Час, що кішки просто проводять у тому чи іншому приміщенні, значно відрізняється. Так, в кухні або їдальні вони проводять 9,9 відсотка часу, у спальні - 8,1 відсотка часу, у вітальні - 12,7 відсотків, у ванній - 3,1 відсотка, а в робочому кабінеті - 5,2 відсотка.

Повідомляється, що перед дослідженням власників попросили припустити, чим займаються кішки в їхню відсутність. Можна було вибрати кілька варіантів відповіді. 71 відсоток господарів сказали, що кішки сплять, 52 відсотка думали, що тварини їдять, а 47 відсотків припустили, що кішки спостерігають за птахами або просто дивляться у вікно.

Джерело imhonet.ru


Інші новини розділу