Іранським телеканалам заборонили показувати жінок з макіяжем Автор: Вікторія · Опубліковано: 04.12.2009 10:43 · Розділ: Суспільство

Голова іранської державної телерадіокомпанії Езатолла Заргамі заявив про введення заборони для жінок-ведучих з'являтися в ефірі з косметикою на обличчі. За словами Заргамі, який в минулому був офіцером Корпусу вартових ісламської революції, заборона оголошується через те, що використання макіяжу порушує норми шаріату. Він також висловив намір ввести низку інших обмежень на телебаченні.

Ведуча в ефірі іранського телеканалу IRIB3. Фото взято з сайту alarabiya.net
Ведуча в ефірі іранського телеканалу IRIB3. Фото взято з сайту alarabiya.net

Зокрема, Заргамі заявив, що якщо в студію запрошують жінку, то брати у неї інтерв'ю повинна теж жінка. А якщо розмова йде між жінкою і чоловіком, то вони повинні утримуватися від необдуманих жартів. За його словами, в програмах також слід поліпшити якість музичного супроводу, а його гучність знизити.

Останнім часом на адресу іранського телебачення звучить критика з боку як опозиційних, так і провладних сил. Зокрема, глядачі незадоволені тим, що передачі, які транслюються в ефірі, не становлять для них інтересу. У підсумку, пише "Аль-Арабія", все більше людей віддають перевагу іноземним телеканалам.

За даними видання, до структури іранської державної телерадіокомпанії входять вісім телеканалів та 15 радіостанцій.

Джерело alarabiya.net


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.