Британським безробітним видадуть безкоштовні ноутбуки Автор: Вікторія · Опубліковано: 04.12.2009 11:46 · Розділ: Суспільство

Уряд Великобританії озброюється сучасними технологіями для більш ефективної боротьби з безробіттям. Міністр праці Джим Найт (Jim Knight) повідомив, що влада має намір надавати безробітним персональні комп'ютери і безкоштовний доступ до Інтернету, а також планує відкрити низку спеціалізованих онлайнових ресурсів і корисних мобільних сервісів для безробітних.

Головним оплотом боротьби з безробіттям в онлайні стане віртуальний центр зайнятості Jobcentre Plus. Цей сайт буде корисним як для безробітних, так і для роботодавців. Підприємства та організації зможуть розміщувати на сайті інформацію про вакансії і займатися наймом кваліфікованих кадрів. Безробітні відвідувачі ресурсу, у свою чергу, зможуть знаходити необхідну інформацію, вступати в прямий контакт із потенційним роботодавцем, а також звертатися з питаннями до експертів.

Крім того, сайт Jobcentre Plus стане місцем спілкування людей, яких об’єднують спільні інтереси. Будь-який безробітний зможе зайти на сайт і поспілкуватися у чаті з іншими мешканцями свого регіону, які також перебувають у пошуках роботи. Для зручності користувачів онлайнове співтовариство буде підрозділятися на групи. Таким чином, батьки, що виходять з відпустки по догляду за дитиною, фахівці, які бажають працевлаштуватися після тривалої хвороби, люди, зацікавлені в неповній зайнятості та інші клієнти зможуть обмінюватися корисною інформацією.

За заявою Джима Найта, безробітні, які не мають навичок роботи з комп'ютером, зможуть ліквідувати прогалину в знаннях на спеціальних курсах. Деяким британцям держава виділить власні ПК або ноутбуки та надасть безкоштовний широкосмуговий доступ до глобальної мережі.

У рамках проведеної кампанії також планується запуск нових мобільних сервісів, що дозволяють отримувати необхідну інформацію у вигляді текстових повідомлень. Міністр упевнений, що багато британців, які одержують від держави допомогу з безробіття, зможуть дозволити собі оплату послуг мобільного зв'язку.

Джерело vmurmanske.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.