Жінки вміють радіти життю більше за чоловіків Автор: Вікторія · Опубліковано: 03.12.2009 16:38 · Розділ: Цікаві факти

Австралійські дослідники стверджують, що жінки щасливіші за чоловіків. Кількісний показник жіночого щастя всього на 15 хвилин на день перевищує чоловічий. Представники обох статей в однаковій мірі люблять дивитися телевізор і займатися домашніми справами. Однак, за словами доктора Роджера Патульні (Roger Patulny) з університету Нового Південного Уельсу (Австралія), чоловіки відчувають протягом дня більше негативних емоцій.

"Якщо порівнювати чоловіків і жінок, то чоловіки приблизно на 10 хвилин на день менше насолоджуються життям, а також на 6 хвилин частіше відчувають негативні емоції, ніж жінки", - зазначив Патульні. І чоловіки, і жінки люблять відпочивати, гратися з дітьми, однак жінки частіше займаються справами, які їм до душі.

Крім того жінки більше за чоловіків насолоджуються тим, що роблять у вільний час. Найменше жінкам подобається займатися прибиранням та іншою домашньою роботою, на яку щодня затрачується приблизно 90 хвилин.

У свою чергу, чоловіки щодня приділяють неприємним домашнім обов'язкам не більше 50 хвилин. Крім того, на роботі і в спілкуванні з іншими людьми чоловіки також найчастіше не відчувають себе щасливими.

Жінки більше задоволені життям. Фото взято з сайту scienceblog.ru
Жінки більше задоволені життям. Фото взято з сайту scienceblog.ru

На основі спостережень, дослідники дійшли висновку, що жінки щасливіші за чоловіків. У них спостерігається більш висока вдоволеність життям і вони проводять більше часу, займаючись тим, що їм подобається. Чоловіки соціально менш активні, частіше вважають себе самотніми і проводять менше часу з сім'єю та друзями, - цим дослідники пояснюють різницю. У свою чергу, жінки проводять багато часу в спілкуванні між собою.

Джерело podrobnosti.ua


Інші новини розділу