В продаж поступили цитрусові діаметром 4 см Автор: Lesly · Опубліковано: 04.12.2009 08:53 · Розділ: Природа

Міні-клементини, які вважаються найменшими плодами серед всіх відомих цитрусових, майже невідомі за межами Китаю та Швейцарії. Вони виростають тільки до третини від розмірів своїх найближчих родичів, більш популярних клементин, будучи всього 4 см в діаметрі та 2 см висотою.

Міні-клементин сягає всього 4 см в поперечнику. Фото взяте з сайту dailymail.co.uk
Міні-клементин сягає всього 4 см в поперечнику. Фото взяте з сайту dailymail.co.uk

Спеціалісти вважають, що цей цитрус створено спеціально для дітей: його легко почистити, тут практично немає кісточок і високий вміст соку. Адже дітям часто важко самостійно почистити та з’їсти фрукти звичайних розмірів.

Покупці теж дуже схвально відгукуються про новинку: "Вони ідеальні не тільки для різдвяних панчіх, але й чудово розмістяться в коробочках для сніданків. Цим маленьким плодам властивий багатий освіжаючий смак, крім того, вони набагато ароматніші за звичні клементини".

Клементини походять з віддалених лісів провінції Цзянсі, що на півдні Китаю. 1300 років тому їх почали вирощувати як культурні рослини. Як говориться в одному зі стародавніх міфів, законно ласувати цим дорогоцінним плодом може тільки імператор. До недавнього часу, коли швейцарський підприємець експортував партію цитрусів на батьківщину, вони були невідомими за межами Китаю.

Яскраве жовтогаряче забарвлення плода, пояснюється чистими водами та багатими ґрунтами в тих регіонах, де ростуть клементини, а також великою контрастністю денних та нічних температур, кажуть експерти. Загалом, з кожного дерева можна зібрати до 40 кг клементин щороку.

Спеціально для дітей: міні-клементин (справа) значно менший від звичайного клементина і мандарина (зліва)
Спеціально для дітей: міні-клементин (справа) значно менший від звичайного клементина і мандарина (зліва)

Звичайний клементин є різновидом мандарина і був названий на честь Отця Климента Родье, що в 1902 році відкрив, як тоді вважалося, невідомі плоди у своєму саду в Алжирі. Однак тепер відомо, що китайці ласували цими маленькими цитрусами набагато раніше.

Клементини містять надзвичайно велику кількість поживних та цілющих речовин. Вони є відмінним джерелом вітаміну С, клітковини, фолієвої кислоти, калію, а також антиоксидантів, бета-каротину та аскорбінової кислоти, яка, за умови щоденного вживання в їжу, перешкоджає віковій втраті зору.

Джерело: dailymail.co.uk


Інші новини розділу