Найкращий Санта-Клаус живе у Гонконзі Автор: Вікторія · Опубліковано: 03.12.2009 12:49 · Розділ: Цікаві факти

44-літній китаєць Джиммі Чань (Jimmy Chan) з Гонконга названий кращим Санта-Клаусом світу. За іронією долі, саме житель субтропіків виграв конкурс Дідів Морозів, що проходив у шведському містечку Гелліваре (Gaellivare), що розмістилося на відстані 100 км на північ від Полярного кола. Чань обійшов у фіналі вісьмох претендентів, серед яких були Санти з Бурунді, ПАР і Австралії.

Змагання за звання кращого Санти привертає увагу кращих виконавців ролі діда Мороза з різних країн
Змагання за звання кращого Санти привертає увагу кращих виконавців ролі діда Мороза з різних країн

Конкурс у Гелліваре проводиться вже шість років поспіль і збирає сотні глядачів, яких не лякає 20-градусний мороз. Різдвяні старці змагаються в упаковці подарунків, вилізанню по димоходах, поїданні святкової вівсяної каші і, звичайно, в перегонах на санях, запряжених в оленячу упряжку. Незважаючи на те, що в Гонконзі ніколи не випадає сніг, Джиммі Чань досяг успіху у всіх цих етапах змагання.

Він працює професійним Санта-Клаусом вже 17 років, поєднуючи цю сезонну роботу з постійним заробітком фокусника. У 2007 році він виграв подібне змагання в Гонконзі. В інтерв'ю китайському телебаченню Чань зізнався, що зобов'язаний своїм успіхом «оптимістичним ставленням до життя». Він також сказав, що відчуває себе великою дитиною і дуже любить гратися з дітьми.

Перегони на санях вважаються обовязковим етапом змагань
Перегони на санях вважаються обовязковим етапом змагань

Напередодні Різдва і Нового року в деяких країнах починають роботу різдвяні поштамти. Один з них з середини листопада працює в містечку Хіммельпфорт (Himmelpfort) у Німеччині. Кожен відправник, будь то дитина чи дорослий, обов'язково отримає відповідь, причому на тій мові, на якій прийшов лист. У минулому році цей різдвяний поштамт отримав рекордну кількість листів - більше 280 тис. А ось пошта Санта-Клауса, що з 1954 року розташовувалася в містечку Норт-Поул (North Pole, Північний полюс) в штаті Аляска, цього року припинить свою роботу.

Тепер сортуванням різдвяної пошти займуться місцеві поштові відділення, а волонтери будуть отримувати листи тільки після того, як повні імена і зворотні адреси дітей, які написали Санта-Клаусу, будуть зашифровані. Все це робиться для того, щоб не допустити проникнення педофілів у базу даних про дітей.

Джерело news.tut.by


Інші новини розділу