В Україні немає законів щодо генетичної продукції Автор: Lussilda · Опубліковано: 20.02.2009 20:30 · Розділ: Медицина

Кожна друга ковбаса і пельмені в Україні виробляються з генетично модифікованих продуктів (ГМП). Такого жахливого висновку дійшли науковці Київського інституту стандартизації, які дослідили сорок два найменування продуктів, куплених у супермаркетах.

Біологи лякають споживачів численними алергіями і змінами в організмі. Однак, виробникам навіть зауваження не мають права зробити – законодавства про генетично модифіковані продукти в Україні немає, – зазначає Репортер.

Відомо, що вироби з м‘яса (фарш, ковбаси, тощо) у більшості випадків (більше 60%) виготовляють з ГМП. Але останнім часом в Україну також масово завозять модифіковані фрукти та овочі: африканські банани, консервовані кукурудза та горошок, і навіть картопля. Це досить вигідно, адже від генетично зміненої картоплі колорадський жук помирає. А як же людина?

Михайло Мухарський, генеральний директор Інституту метрології і стандартизації, у коментарі сайту «Репортер» зауважив: “Я на 99% переконаний: люди просто не знають, що вони купують”.

В цивілізованому суспільстві, де інформація є найбільшою цінністю для його повноцінного розвитку, існують лабораторії з перевірки на генетично-модифіковані елементи у складі продукції. В Україні такої практики, на жаль, не має. Довідатися про самознищення за допомогою «новинок» генетичної індустрії українці можуть хіба що «з вуст – в уста».

А пропозиції Кабінеті Міністрів України щодо розроблення актів законодавства з питань врегулювання процедури маркування сільськогосподарських товарів, вироблених із застосуванням генетично модифікованих організмів так і залишилися пропозиціями…


Інші новини розділу