Mionix Naos 5000 - стильна миша для геймерів Автор: CYBERMAG · Опубліковано: 01.12.2009 08:53 · Розділ: Техніка

Шведська компанія Mionix, відома як виробник висококласної ігрової периферії професійного рівня, анонсувала нову мишку Naos 5000. Ця мишка розроблялася з початку року, а потім довгий час тестувалася як професійними геймерами, так і просто любителями відеоігор.

Mionix Naos 5000. Фото взято з сайту ixbt.com
Mionix Naos 5000. Фото взято з сайту ixbt.com

Все це було потрібно Mionix, щоб розробити ергономічну форму миші і забезпечити їй максимально зручне утримання. До речі, назва мишки Naos взята з астрономії і належить далекому блакитному супергіганту, що є однією з найяскравіших зірок у нашій галактиці.

Зображення Mionix Naos 5000. Вид знизу. Фото взято з сайту pc.km.ru
Зображення Mionix Naos 5000. Вид знизу. Фото взято з сайту pc.km.ru

Комп'ютерна миша Mionix Naos 5000 має спеціальне прогумоване покриття, що забезпечує надійний хват і не дозволяє пристрою вислизати з руки навіть в найжаркіших ігрових баталіях. А спеціальна ергономічна форма дозволяє зручно розмістити всі п'ять пальців. Крім того, вона оснащена вбудованою пам'яттю об'ємом 128 Кб, що підтримує до п'яти профілів, а також шістьма інтегрованими світлодіодними індикаторами.

Розмаїття Mionix Naos 5000. Фото взято з сайту ixbt.com
Розмаїття Mionix Naos 5000. Фото взято з сайту ixbt.com

Наявна система регулювання ваги дозволяє зробити мишку легшою або важчою, виходячи з переваг конкретного користувача, зокрема, додатковими вантажами можна наростити ще 40 г маси. А інтелектуальна система SQAT (Surface Quality Analyzer Tool) дозволяє визначати якість поверхні, на якій розташовується пристрій. Геймерская мишка Mionix Naos 5000 оснащена лазерним сенсором з роздільною здатністю 5040 dpi і сімома програмованими кнопками. Хоч це і мало позначиться на ефективності новинки, але розробники Mionix вирішили зробити USB-конектор позолоченим. Продажі розпочнуться в грудні за рекомендованою ціною 72 євро.

Джерела: ixbt.com, pc.km.ru, news.org.ua


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.