IPhone 3GS SUPREME - айфон, ціною в літак Автор: CYBERMAG · Опубліковано: 30.11.2009 21:40 · Розділ: Мобільний зв’язок

Вартість iPhone 3GS SUPREME становить 1,92 мільйона фунтів (3,2 млн. доларів). Ексклюзивний смартфон був виготовлений за 10 місяців ювеліром Стюартом Хьюзом (Stuart Hughes) на замовлення австралійського магната-золотошукача, який побажав залишитися невідомим.

Так виглядає iPhone 3GS SUPREME. Фото взято з сайту news.org.ua
Так виглядає iPhone 3GS SUPREME. Фото взято з сайту news.org.ua

Дизайнер Stuart Hughes просто «переплюнув» всілякі «gold edition», «luxury edition» та інші «limited edition» телефону Apple iPhone одним витвором! Він не став займатися таким дріб'язковим заняттям, як позолота iPhone або нанесення на нього страз від Swarovski, а вирішив повністю виготовити корпус апарату з цільного шматка 22-каратного золота, вагою в 271 грам! Але цього дизайнеру здалося недостатньо - і він інкрустував в лицьову панель телефону 136 діамантів, загальною масою 68 каратів. У навігаційну клавішу він вмонтував рідкісний діамант, вагою в 7.1 карат, а на задньому логотипі Apple розмітив ще 53 маленькі діаманти, вагою в 1 карат.

Незвичною є навіть тара, в яку упакований iPhone 3GS SUPREME - це 7-кілограмовий кейс з цілісного граніту «Kashmir gold», оброблений зсередини.

-кілограмовий футляр з цілісного граніту для iPhone 3GS SUPREME. Фото взято з сайту news.org.ua
-кілограмовий футляр з цілісного граніту для iPhone 3GS SUPREME. Фото взято з сайту news.org.ua

Що стосується функціональності ексклюзивного смартфона, то він нічим не відрізняється від стандартного iPhone 3GS.

Джерела: 3dnews.ru, news.org.ua


Інші новини розділу

 • Мобільний зв'язок стане безкоштовним?

  Мобільний зв'язок стане безкоштовним? · Anastasia · 21.11.2016 17:44

  Останнім часом вже звичні нам месенджери, такі як Viber, WhatsApp, Massеnger, все більше замінюють мобільні оператори. Пересічному українцю вигідніше зателефонувати безкоштовно, до того ж, звичка просто зайти і перевірити чи, раптом, хтось не написав дається в знаки.


 • Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів

  Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів · lesya · 19.06.2015 17:16

  Регулярний секс настільки ж необхідний для здоров’я людини, як і фізичні навантаження та раціональне харчування. Проблема лише в тому, що через шалений ритм життя, стреси та підвищувану втомлюваність люди стають все рідше займатися сексом.


 • Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом

  Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом · lesya · 17.06.2015 17:34

  На смартфонах та інших мобільний пристроях користувачі зберігають цінну інформацію, яку далеко не завжди хочуть бачити в руках сторонніх осіб. Це і особисті фото та листування, що можуть бути компрометуючими, і доступи до банківських рахунків та карт… З цієї причини розробники мобільних пристроїв і ПК намагаються удосконалити системи захисту, які б перекрили стороннім особам доступ до планшета, комп’ютера чи телефону користувача.

  Здавалося б, нічого складного тут немає: систему паролів ще ніхто не відміняв. Та біда в в тім, що користувачам іноді лінь придумувати складний пароль, та кожен раз при потребі скористатися телефоном вводити складну комбінацію. Лінь настільки, що вони готові ризикувати безпекою пристрою та особистих даних, тільки щоб не використовувати пароль.

  І ось розробники мобільних пристроїв вирішили оснастити свою продукцію новими суперсучасними системами, які дозволяють ідентифікувати користувача за сітківкою ока чи відбитком пальця - словом, за якимись унікальними даними, які сторонні особи не зможуть відтворити.


 • Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів

  Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів · lesya · 12.05.2015 17:51

  Виробник мобільної техніки компанія Sony Mobile Communications недавно представила новий смартфон. Xperia C4, що вийшов на зміну Xperia C3, орієнтований в першу чергу на тих, хто полюбляє робити селфі, а також на любителів вампірів.


 • Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора

  Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора · lesya · 24.03.2015 20:01

  Ми любимо речі, які дозволяють нам економити. А цим користуються великі компанії, які в умовах високої конкуренції пропонують споживачеві акції та знижки, щоб у такий спосіб розширити клієнтську аудиторію.