HiPhone i5 - новинка з незвичною клавіатурою Автор: CYBERMAG · Опубліковано: 30.11.2009 18:49 · Розділ: Мобільний зв’язок

Серія мобільних телефонів HiPhone відома в першу чергу своїми клонами iPhone найрізноманітніших калібрів, але цього разу вона вирішила здивувати світ цілком самостійним продуктом. Цим продуктом є китайська новинка під назвою HiPhone i5, яка має досить оригінальну зовнішність.

Телефон представляє собою моноблок з сенсорним дисплеєм, діагональ якого становить 3 дюйми. Під ним розташовані кнопки і саме вони роблять HiPhone i5 досить унікальним продуктом. Кнопки зібрані в два кола і в центрі лівого з них розташована клавіша прийому, а в центрі правого - відбою. Крім центральної клавіші у лівому колі присутні ще 4 кнопки, які виконують функції навігації або управління плеєром. Праве коло складається з цифрових клавіш.

Новий телефон HiPhone i5. Фото взято із сайту ru.redtram.com
Новий телефон HiPhone i5. Фото взято із сайту ru.redtram.com

У характеристики HiPhone i5 входить сенсорний 3-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 240х400 пікселів, 506 КБ вбудованої пам'яті, яку можна розширити за допомогою карт формату microSD об'ємом до 4 ГБ і дві камери: 0,3-мегапіксельна фронтальна та основна 1,3-мегапіксельна. В пристрої присутній модуль Bluetooth 2.0 з A2DP й FM-приймач із RDS. Є і вбудований МР3-плеєр, що підтримує формати MP3, MP4, Midi, WAV і AMR. Телефон працює в мережах формату GSM 850/900/1800/1900 Мгц, так само підтримує функцію Dual-SIM і може розпізнавати рукописний ввід даних. Тривалість роботи акумулятора пристрою в режимі очікування становить 200-320 годин, а в режимі розмови 220-280 хвилин. Розміри корпуса телефону становлять 106х50х11 мм при вазі 115 г.

Вартість HiPhone i5, як і належить китайським продуктам, невелика. Придбати новинку можна всього за 148 доларів.

Джерела: mobiset.ru, ru.redtram.com, mobile.mail.ru


Інші новини розділу

 • Мобільний зв'язок стане безкоштовним?

  Мобільний зв'язок стане безкоштовним? · Anastasia · 21.11.2016 17:44

  Останнім часом вже звичні нам месенджери, такі як Viber, WhatsApp, Massеnger, все більше замінюють мобільні оператори. Пересічному українцю вигідніше зателефонувати безкоштовно, до того ж, звичка просто зайти і перевірити чи, раптом, хтось не написав дається в знаки.


 • Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів

  Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів · lesya · 19.06.2015 17:16

  Регулярний секс настільки ж необхідний для здоров’я людини, як і фізичні навантаження та раціональне харчування. Проблема лише в тому, що через шалений ритм життя, стреси та підвищувану втомлюваність люди стають все рідше займатися сексом.


 • Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом

  Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом · lesya · 17.06.2015 17:34

  На смартфонах та інших мобільний пристроях користувачі зберігають цінну інформацію, яку далеко не завжди хочуть бачити в руках сторонніх осіб. Це і особисті фото та листування, що можуть бути компрометуючими, і доступи до банківських рахунків та карт… З цієї причини розробники мобільних пристроїв і ПК намагаються удосконалити системи захисту, які б перекрили стороннім особам доступ до планшета, комп’ютера чи телефону користувача.

  Здавалося б, нічого складного тут немає: систему паролів ще ніхто не відміняв. Та біда в в тім, що користувачам іноді лінь придумувати складний пароль, та кожен раз при потребі скористатися телефоном вводити складну комбінацію. Лінь настільки, що вони готові ризикувати безпекою пристрою та особистих даних, тільки щоб не використовувати пароль.

  І ось розробники мобільних пристроїв вирішили оснастити свою продукцію новими суперсучасними системами, які дозволяють ідентифікувати користувача за сітківкою ока чи відбитком пальця - словом, за якимись унікальними даними, які сторонні особи не зможуть відтворити.


 • Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів

  Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів · lesya · 12.05.2015 17:51

  Виробник мобільної техніки компанія Sony Mobile Communications недавно представила новий смартфон. Xperia C4, що вийшов на зміну Xperia C3, орієнтований в першу чергу на тих, хто полюбляє робити селфі, а також на любителів вампірів.


 • Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора

  Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора · lesya · 24.03.2015 20:01

  Ми любимо речі, які дозволяють нам економити. А цим користуються великі компанії, які в умовах високої конкуренції пропонують споживачеві акції та знижки, щоб у такий спосіб розширити клієнтську аудиторію.