Британці довели, що боулінг - небезпечна розвага Автор: Вікторія · Опубліковано: 01.12.2009 09:49 · Розділ: Цікаві факти

Британцям вдалося довести, що боулінг є дуже небезпечною розвагою. На дослідження, яке тривало близько двох років, було витрачено 250 тисяч фунтів стерлінгів (понад 400 тисяч доларів). На думку експертів, при грі в боулінг існує велика ймовірність того, що діти або підлітки почнуть бігати по доріжках і застрягнуть в механізмі, який встановлює кеглі.

Однак, раніше таких випадків зафіксовано не було. У звіті Управління з питань охорони здоров'я, техніки безпеки та охорони праці також наголошується, що дорослі люди можуть піддаватися аналогічній небезпеці, якщо вирішать пройтися по доріжці і збити кеглі рукою.

Представник Асоціації власників боулінг-клубів, Джон Ешбрідж відзначив, що за 40 років він жодного разу не стикався з подібною ситуацією. "Я ніколи не чув, щоб хтось підходив до кеглів занадто близько", - відзначив він. Спроби дослідників знайти джерела небезпеки на боулінговій доріжці Ешбрідж назвав "смішними".

З метою підвищення безпеки дослідники розглядали можливість встановлення спеціальних бар'єрів, які б перешкоджали виходу гравців на доріжки. Однак у цьому випадку сильно погіршується огляд і люди не можуть бачити, куди вони кидають кулю. Замість цього було запропоновано встановити спеціальні сенсори, які відключають механізм, якщо хтось з гравців заходить на доріжку.

Приховані ризики боулінгу розкрито. Фото взято з сайту dailymail.co.uk
Приховані ризики боулінгу розкрито. Фото взято з сайту dailymail.co.uk

Приводом для дослідження послужив інцидент, що стався в 2006 році в одному з передмість Лондона. Тоді один з техніків загинув через те, що машина з установки кеглів залишилася ввімкненою. Джон Ешбрідж зазначив, що в деяких боулінг-клубах дійсно встановлюються рекомендовані в звіті сенсори, проте до цих пір ще жоден з гравців не підходив на небезпечну відстань до механізму.

Представники Альянсу платників податків вже заявили, що Управління з питань техніки безпеки занадто гостро відреагувало на одиничний випадок. Експертів звинуватили в тому, що вони витратили чималі гроші на безглузде дослідження.

Джерело rss.kz


Інші новини розділу