В продаж поступив найменший Bluetooth навушник Автор: Lesly · Опубліковано: 30.11.2009 14:12 · Розділ: Нові технології

Невидимий Bluetooth навушник, який спочатку розроблявся для спецслужб, сьогодні став доступний всім завдяки зусиллям компанії SkyMall. Система, до складу якої входить навушник, дозволяє таємно прослуховувати та надсилати аудіо-повідомлення, а також повідомляти про те, що відбувається довкола з допомогою сигналів азбуки Морзе.

Навушник Micro Spy настільки маленький, що з легкістю поміщається в глибині вуха і виявити його неможливо. Фото взяте з сайту skymall.com
Навушник Micro Spy настільки маленький, що з легкістю поміщається в глибині вуха і виявити його неможливо. Фото взяте з сайту skymall.com

Навушник Micro Spy настільки маленький, що з легкістю поміщається в глибині вуха і виявити його неможливо. Так само легко його можна витягти з вуха з допомогою супермагніту, що постачається в комплекті з гарнітурою.

Після того, як навушник буде розміщено у вусі, його можна синхронізувати з будь яким мобільним телефоном з функцією Bluetooth, що дасть можливість людині, яка знаходиться на іншому кінці лінії чути все, що відбувається довкола вас, а також говорити з вами. При цьому, ніхто не буде чути цю розмову.

Після того, як навушник буде розміщено у вусі, людина, що знаходиться на іншому кінці лінії чути все, що відбувається довкола вас, а також зможе розмовляти з вами таємно від усіх хто знаходиться поруч з вами. Фото взяте з сайту skymall.com
Після того, як навушник буде розміщено у вусі, людина, що знаходиться на іншому кінці лінії чути все, що відбувається довкола вас, а також зможе розмовляти з вами таємно від усіх хто знаходиться поруч з вами. Фото взяте з сайту skymall.com

Крім того, в комплект з навушником входить передавач, який закріплюється на шиї, мікрофон та прихована кнопка для надсилання повідомлень з допомогою азбуки Морзе. Ця кнопка кріпиться на довгому проводі, що дає можливість сховати її в кишені чи, навіть, у взутті, закріпивши, скажімо, під великим пальцем ноги. Після натискання кнопки, сигнал надсилається на мобільний пристрій вашого напарника або помічника, незалежно від того, де він перебуває.

В той же час, критики застерігають про небезпеку постійного використання таких пристроїв, адже в цьому випадку мозок людини перебуватиме під впливом випромінювання від навушника. Також не виключається можливість ушкодження барабанної перетинки, що може призвести до втрати слуху. Натомість виробник повідомляє про абсолютну безпеку своєї розробки.

Вартість такого комплекту шпигунського обладнання складає 199,95 дол. США

Джерело: skymall.com


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.