Фінансова криза позначилася і на парламенті Автор: Lussilda · Опубліковано: 20.02.2009 16:49 · Розділ: Економіка

Сьогодні Верховна Рада України затвердила кошторис витрат на забезпечення роботи парламенту на 2009 рік. Постанову підтримали 347 народних депутатів з 440 зареєстрованих в сесійній залі. Депутати врізали свої витрати практично за всіма статтями, але дефіцит прийнятого бюджету все одно великий - 118 млн. грн.

Про це пише ЛІГАБізнесІнформ.

За словами голови Комітету ВР з питань регламенту Олександра Єфремова з розрахункових 800 млн.грн., необхідних для забезпечення роботи парламенту, 118 млн.грн. - дефіцит.

Як повідомив глава комітету, коштів не вистачає на проживання депутатів у готелях, на транспортні витрати. Скорочено статті фінансування, що стосуються забезпечення основних питань діяльності депутатів.

«Я вже не кажу про закінчення будівництва по вулиці Садова, 3а - немає ні копійки на це. Капітального будівництва немає, немає будівництва взагалі. Також немає коштів на закупівлі. Треба знаходити варіанти, як гасити ці борги», - сказав він.

О.Єфремов наголосив, що зараз депутати думають над тим, які ще статті витрат можна скоротити. "Але, відверто кажучи, ми подивилися у всіх основних напрямах - більше скорочувати нічого не можна. Якщо ми почнемо ще щось скорочувати, то це вже позначиться на працездатності народних депутатів", - підсумував голова Регламентного комітету.


Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.