Компанія BenQ презентувала нові короткофокусні DLP проектори Автор: CYBERMAG · Опубліковано: 27.11.2009 22:14 · Розділ: Техніка

Проектори MP772 ST і MP776 ST призначені для використання, насамперед, у навчальних закладах, а новий короткофокусний проектор MP515 ST - для дому.

Зменшена проекційна відстань дозволяє вільно пересуватися по кімнаті, не загороджуючи зображення, що особливо важливо при перегляді фільмів чи інтерактивних відео ігор нового покоління. Завдяки двом вбудованим колонок потужністю 5Вт, порту HDMI 1.3 з підтримкою HDCP, лампі в 2500 ANSI люмен та рівню контрастності 2600:1 проектор MP515 ST стане чудовим доповненням домашнього розважального центру. За даними BenQ, це - єдиний у світі короткофокусний SVGA проектор з оптичним збільшенням, яке допоможе зробити зображення дійсно великим з мінімальної відстані.

BenQ MP515 ST. Фото взято з сайту news.org.ua
BenQ MP515 ST. Фото взято з сайту news.org.ua

Нові короткофокусні проектори BenQ MP772 ST і MP776 ST володіють високою яскравістю (2500 і 3500 ANSI люмен відповідно), що дозволяє використовувати їх навіть в добре освітленому приміщенні. Технологія BrilliantColor і VIDI забезпечують яскраву й насичену картинку, а рівень контрастності 2400:1 робить зображення і текст чітким, що полегшує читання.

BenQ MP776 ST. Фото взято з сайту news.org.ua
BenQ MP776 ST. Фото взято з сайту news.org.ua

Проектори мають розширення XGA і стандартизовані для використання з інтерактивними дошками. Завдяки порту LAN RJ45 з’явилась можливість керувати відразу декількома проекторами віддалено по мережі за допомогою функції Crestron RoomView LAN Control. MP776 ST також не боїться пилу, у зв’язку з чим не має потреби в заміні дорогих фільтрів. Раніше для отримання тривимірного зображення необхідно було встановити два проектора і транслювати з кожного різне зображення. Тепер же для досягнення 3D ефекту необхідний лише BenQ MP772 ST або MP776 ST, що використовують технологію Front Project 3D DLP Link.

Джерела: news.org.ua, benq.com.ua


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.