BMW розпочала підготовку нової «шістки» Автор: CYBERMAG · Опубліковано: 27.11.2009 17:46 · Розділ: Авто-мото

BMW розпочала тести нового покоління 6-ї серії. Презентація новинки може відбутись вже на початку наступного року. Судячи з усього, дизайн нової «шістки» не буде принципово відрізнятися від теперішньої версії автомобіля, але при цьому машина, зрозуміло, отримає певні зміни у вигляді (найімовірніше, за мотивами нової BMW 5-ої серії, офіційні фотографії якої були показані декілька днів тому).

Багато хто припускав, що нове BMW 6-ї серії в кузові кабріолет отримає модний зараз жорсткий дах, що складається. Опубліковані виданням AutoExpress фотографії вказують нам на те, що автомобіль, як і раніше буде мати класичний м'який верх.

Фотографам вдалось зафіксувати тестування нової BMW 6-ї серії на снігах Скандинавії.

Фото прототипу BMW 6-ї серії на снігах Скандинавії. Фото взято з сайту autoexpress.co.uk
Фото прототипу BMW 6-ї серії на снігах Скандинавії. Фото взято з сайту autoexpress.co.uk

На теперішній час найпотужніша BMW 6-ї серії (мова йде саме про 6-й серію, а не про версії М6) має 4,8-літровий бензиновий мотор, який видає 367 к.с. Крім того, є 6-циліндровий бензиновий агрегат об'ємом 3,0 л (272 к.с.) і 3,0-літровий дизель (286 к.с.). Нова модифікована «шістка» стане потужнішою. В модельному ряді з’явиться двигун об'ємом 4,4 л з подвійним турбонадувом, який видає 407 к.с. Крім того можуть з'явитися одразу два бензинових 6-ціліндрових двигуни об'ємом 3,0 л. Один з них буде атмосферним (258 к.с.), а другий вже турбованим (306 к.с.). Також залишиться і 3,0-літровий дизель, правда він, мабуть, буде видавати вже не 286 к.с., а 245 к.с. Зате новий мотор стане набагато економнішим і чистішим.

Новий BMW 6-ї серії, як очікується, буде представлений на Женевському автомобільному салоні наступного року.

Джерела: autoexpress.co.uk, auto.mail.ru.


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.