Завести собаку - корисно для здоров'я Автор: Вікторія · Опубліковано: 29.11.2009 00:22 · Розділ: Краса і здоров'я

Завести собаку - це навіть корисніше, ніж купити абонемент на відвідування спортзалу, стверджують британські вчені, провівши масштабне дослідження. Власник собаки в середньому двічі на день витрачає по 24 хвилини на вихованця, а на тиждень це - 5 годин 38 хвилин. При цьому середньостатистичний британець, записаний у фітнес-клуб, присвячує тренуванню лише 1 годину 20 хвилин на тиждень.

Крім того, любителі собак тричі на день виводять їх на тривалі прогулянки - це ще 2 години 33 хвилини на тиждень, що набагато більше, ніж витрачає на заняття в спортзалі або біг більшість з тих, хто прагне вести здоровий спосіб життя. А 47% учасників опитування і зовсім зізнаються, що не займаються фізкультурою.

Загалом в дослідженні прийняли участь 5 тисяч чоловік, у тому числі 3 тисячі господарів собак. 57% опитаних вважають прогулянки з тваринами основним для себе джерелом фізичних навантажень. Три чверті респондентів зізналися, що з більшим задоволенням підуть на прогулянку зі своїм чотириногим другом, ніж в спортивний зал.

Чотириногі друзі не тільки приносять радість, а й корисні для здоровя. Фото взято з сайту telegraph.co.uk
Чотириногі друзі не тільки приносять радість, а й корисні для здоровя. Фото взято з сайту telegraph.co.uk

Багато любителів фітнесу скаржаться, що заняття спортом іноді обтяжують їх. Лише 16% відвідувачів спортзалів заявили, що заняття завжди приносять їм радість. Майже 70% сприймають їх як рутину. У той же час 86% любителів собак кажуть, що їм подобається кожен день ходити на прогулянку, і тільки 22% іноді вважають це рутиною.

60% власників собак запевнили, що не ухиляються від прогулянок ні під яким приводом. У той же час 46% любителів фітнесу зізналися, що часто знаходять інші заняття замість походу в тренажерний зал або пробіжки.

Джерело newsland.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.