Стільникових операторів запрошують до Африки Автор: Вікторія · Опубліковано: 28.11.2009 16:50 · Розділ: Суспільство

Дослідники з некомерційного фонду, створеною компанією Altimo, вважають, що стільниковим компаніям варто інвестувати в африканський ринок. На думку експертів, уже в 2011 році інтерес інвесторів до Азії піде на спад, оскільки ринок стільникового зв'язку там майже наситився. Наприклад, у В'єтнамі рівень проникнення вже близький до 100 відсотків.

Тим часом африканські країни виходять у лідери по зростанню клієнтської бази. За прогнозами, до 2012 року рівень проникнення стільникового зв'язку в Африці досягне 50%, а через 4-5 років наздожене Азію. У цей час доходи населення ростуть навіть у бідних африканських країнах, а звідси і прибуток мобільних операторів. Найбільший прогрес показали Танзанія (29-е місце), Буркіна-Фасо (30-е), Судан (17-е), Замбія (35-е) і Кенія (40-е). До речі, «Вимпелком» незабаром може викупити замбійського оператора Zambia Telecommunications Limited (Zamtel).

Жителі Замбії з нетерпінням чекають стільникових операторів. Фото взято з сайту net.compulenta.ru
Жителі Замбії з нетерпінням чекають стільникових операторів. Фото взято з сайту net.compulenta.ru

У першу п'ятірку найбільш привабливих для інвесторів країн увійшли Індонезія (зберегла 1-е місце), Узбекистан (став 2-м), Бангладеш (3-е місце; було 13-е), Китай (4-е місце; було 6-е) і Казахстан (5-е місце; було 12-е). На Узбекистан і Казахстан в першу чергу спрямована експансія російських операторів: на узбецькому ринку працюють МТС і «Вимпелком», на казахському - поки лише «Вимпелком».

Експерти також відзначають, що стільниковий ринок країн СНД залишається привабливим у середньостроковій перспективі, тому що ці держави швидко відновлюються після кризи.

Джерело vedomosti.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.