У Шотландії зварили найміцніше пиво в світі Автор: Вікторія · Опубліковано: 29.11.2009 19:07 · Розділ: Цікаві факти

Невелика шотландська пивоварня BrewDog зварила найміцніше пиво у світі. Міцність напою під назвою "Тактичний ядерний пінгвін" (Tactical Nuclear Penguin) становить 32 відсотки. На сьогодні вже зварено 500 пляшок нового пива об'ємом 0,33 літра. Ціна однієї пляшки - 30 фунтів стерлінгів (50 доларів США).

Пиво під назвоюТактичний
Пиво під назвоюТактичний

Назва пива в деякій мірі походить від технології його виготовлення. Виробництво першої партії велося на місцевій фабриці з виготовлення морозива, де шляхом заморожування вода була відділена від алкоголю, що підвищило його концентрацію. Після цього пиво "доходило" в бочках для віскі протягом півтора року. Попередній рекорд за міцністю пива (31 відсоток) належав німецькому Schorschbraer.

У минулому пивоварня BrewDog вже варила пиво, міцність якого набагато перевищувала традиційну. Так, нещодавно було представлено пиво Tokyo міцністю 18 відсотків, що викликало хвилю критики з боку поборників тверезого способу життя. У відповідь BrewDog випустило на ринок пиво Nanny State міцністю 1,1 відсотка.

Джерело foodanddrinkdigital.com


Інші новини розділу