Компанія Samsung впроваджує в масове виробництво флеш-пам’ять NAND з асинхронним інтерфейсом DDR Автор: CYBERMAG · Опубліковано: 26.11.2009 21:19 · Розділ: Нові технології

Компанія Samsung Electronics оголосила про свої наміри щодо початку виробництва мікросхем флеш-пам’яті NAND що підтримує архітектуру багаторівневих комірок (MLC) та асинхронний інтерфейс DDR (double data rate). Нові мікросхеми випускаються за технологічними нормами 30-нанометрового класу і мають об’єм 32 гігабайти.

Нову асинхронну технологію ще називають Toggle-mode NAND. Вона володіє втричі більшою швидкістю зчитування в порівнянні з попередньою технологією SDR NAND Швидкість читання мікросхем Toggle-mode NAND складає 133 Мб/с, тоді як в пам’яті SDR NAND вона не перевищує 40 Мб/с.

Нові мікросхеми флеш-пам’яті Samsung NAND з архітектурою багаторівневих комірок і асинхронним інтерфейсом DDR можуть використовуватися в дисках SSD, ПК, високопродуктивних картах пам’яті SD (клас 6), картах пам’яті для смартфонів і фірмових запам’ятовуючих пристроях Samsung moviNAND™. Крім того, настільки місткі і високопродуктивні носії знайдуть застосування в персональних медіаплеєрах (PMP), MP3- плеєрах і автомобільних навігаційних системах (CNS).

«Виробникам твердотільних дисків та смартфонів потрібно вже більш високопродуктивна і ємна флеш-пам'ять. Завдяки новим рішенням на базі флеш-пам'яті DDR NAND продуктивність підсистеми пам'яті може подвоїтися без збільшення енергоспоживання. Це дасть фахівцям з проектування більше свободи в розробці нових, ще більш універсальних пристроїв, - зазначив Донгсу Юн, виконавчий віце-президент з маркетингу запам'ятовуючих пристроїв компанії Samsung Electronics. - Samsung інтенсифікує розробку екологічно безпечної пам'яті для більш продуктивних, конкурентоспроможних та дружніх до навколишнього середовища пристроїв»

При використанні мікросхем NAND з технологією Toggle-mode, випущених за технологічними нормами 30-нанометрового класу, кількість сигналів передачі даних подвоюється, причому без збільшення енергоспоживання. Приріст продуктивності завдяки підвищенню швидкості читання в твердотільних дисках (SSD) становить понад 10%, а в картах пам'яті - 400%.

Відповідно до досліджень аналітичної компанії iSuppli, в 2009 році обсяг світового ринку флеш-пам'яті NAND складе $ 11,6 млрд, а в 2012-му досягне $ 19,1 млрд. Таким чином, середньорічне зростання цього ринку досягне 65%.

Джерело technoportal.ua


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.