Нові можливості мережі life:) Автор: CYBERMAG · Опубліковано: 26.11.2009 22:09 · Розділ: Нові технології

Оператор life) оголошує про випуск нової технології одночасної передачі даних і голосу Dual Transfer Mode в 16 областях України. Тепер користуватися мобільним інтернетом і розмовляти по мобільному телефону можна одночасно.

Пропозиція оператора life) охоплюють широкий спектр послуг голосового зв’язку, мобільного інтернету і додаткових можливостей. Абоненти оператора можуть користуватися найновішими технічними іноваціями, багато з яких першим на українському ринку телекомунікацій надає life). Тепер користуватися послугами оператора стає ще зручніше, завдяки впровадженню технології Dual Transfer Mode (DTM), яка дозволяє одночасно використовувати голосовий зв'язок і передачу даних.

Завдяки технології DTM абоненти life), телефони яких підтримують режим DTM, зможуть здійснювати і приймати дзвінки, не перериваючи сесії використання мобільного інтернету і навпаки.

Таким чином, можна, наприклад, відправляти картинки, або користуватися програмою миттєвих повідомлень ICQ, продовжуючи розмовляти по телефону.

Завдяки партнеру life), компанії Ericsson, яка обслуговує мережу оператора, технологія подвійного режиму передачі DTM стала доступною на всіх базових станціях life) в Черкаській, Чернігівській, Хмельницькій, Київській, Миколаївській, Одеській, Вінницькій і Житомирській областях.

Найближчим часом режим DTM буде працювати ще в 9 областях України, включаючи Крим, завдяки ще одному партнеру life), компанії Huawei.

На сьогодні мережа life) підтримує всі три класи робіт: А, В і С. Саме від класу телефону залежать можливості, які абонент зможе отримати завдяки технології DTM. Маючи телефон класу А, абонент зможе одночасно користуватися голосовим зв’язком та мобільним інтернетом. З телефоном класу В можна приймати і здійснювати дзвінки, при цьому сесія передачі даних під час розмови буде переведена в режим очікування, а після його завершення буде автоматично продовжена. Абоненти з терміналами, що підтримують клас С, зможуть безперешкодно отримувати дзвінки під час сесії пакетної передачі, однак при цьому сесія буде перериватись.

Джерело technoportal.ua


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.